NASZ PARTNER

-1

Paweł
Zdjęcie
Jestem osobą odpowiedzialną, godną zaufania. Jako aktywny członek Koła Naukowego Inżynierii Środowiska staram się brać udział w corocznym sympozjum, na którym poruszane są tematy związane z problemami, przed jakimi stają w dzisiejszych czasach inżynierowie. W kontaktach z ludźmi staram się być osobą otwartą i szczerą.
Zobacz CV
Mateusz
Zdjęcie
W czasie studiów odbyłem praktyki m. in. w wytwórni pasz i koncentratów dla zwierząt. Praca inżynierska i magisterska dotyczyły żywienia drobiu. Byłem prezesem i jestem aktywnym członkiem Koła Naukowego Żywienia Zwierząt SGGW oraz brałem udział w licznych konferecjach naukowych. Został mi ostatni semestr studiów magisterskich. Zajęć na uczelni pzostanie już niewiele a ja z wielkim zapałem chciałbym się dalej rozwijać w kierunku doractwa, marketingu i sprzedaży w obrębie żywienia i chowu zwierząt. Jestem gotowy na pracę na 1/2 etatu, staż, umowa - zlecenie. Po skończeniu studiów praca w normalnym wymiarze.
Zobacz CV

-1

Patrycja
Zdjęcie
Kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję. Lubię podejmować nowe wyzwania
Zobacz CV
Magdalena
Zdjęcie
Jestem studentką piątego roku Zootechniki na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie. Skończyłam studia inżynierskie z kierunku Rolnictwo, o specjalizacji konsulting ekonomiczno-rolniczy. Od dziecka pomagam w gospodarstwie rolnym rodziców, specjalizującym się w hodowli krów mlecznych. Potrafię wykonywać podstawowe prace związane z obsługą zwierząt. Ze względu na miejsce zamieszkania, tematy związane z rolnictwem są mi dobrze znane. Lubię kontakt z zwierzętami. Pisałam artykuły do gazety rolniczej. Jestem osobą bardzo odpowiedzialną, obowiązkową i punktualną, Posiadam umiejętności pracy w grupie oraz czynne prawojazdy kat. B.
Zobacz CV
referencje
CV zapisane w systemie bardzo ułatwia aplikowanie, nie muszę za każdym razem dodawać załącznika.

Krzysztof Czech

Wszystko jak najbardziej w porządku. Szybko i sprawnie przeprowadzona rekrutacja.

Emilia Wróblewska

Dobra i prosta w obsłudze strona z ofertami dla rolnictwa. Polecam!

Filip Nowakowski

nasze portale