Agropraca patronem medialnym Targów UPP

Z przyjemnością informujemy, że nasz portal został jednym z patronów medialnych Targów Pracy Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Wydarzenie odbędzie się 7 marca w Collegium Maximum UP. Poniżej pełna informacja dotycząca zbliżającej się akcji.

Szukasz wymarzonej pracy? Mamy coś dla Ciebie!  XI Targi Pracy UPP to największe wydarzenie wśród uczelni przyrodniczych w kraju, organizowane przez Dział Marketingu i Komunikacji/Biuro Karier w Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Na Targach Pracy corocznie obecni są przedstawiciele pracodawców z branż reprezentujących specyfikę naszej Uczelni m.in. branży rolniczej, ogrodniczej, spożywczej, drzewnej, finansowej oraz wielu innych. To doskonała forma spotkań przy kawie na nieoficjalnym gruncie, dzięki którym studenci mogą zasięgnąć informacji na temat rekrutacji i organizowanych aktualnie studenckich programów w firmach.

Dla Pracodawców to jedna z bardziej efektywnych form promocji marki oraz rekrutacji pracowników o specjalistycznych kwalifikacjach. Nowa formuła Targów wprowadzona w ubiegłym roku nawiązuje do długoletniej tradycji Uczelni, jak również wychodzi naprzeciw potrzebom studentów oraz wymaganiom rynku pracy. Targi Pracy UPP symbolicznie rozpoczynają wiosenne nabory młodych talentów w firmach poszukujących nowych pracowników do programów stażowych, programów mentorskich i ambasadorskich.

Targi Pracy UPP to również wykłady, warsztaty i szkolenia oraz prezentacje przedstawicieli firm, które przybliżają specyfikę pracy, zasady rekrutacji oraz ścieżki rozwoju zawodowego. Zapraszamy wszystkich Łowców studenckiego narybku do wzięcia udziału w kolejnej XI edycji Targów Pracy UPP, gdyż do złowienia jest prawie 10 000 studentów.

Więcej informacji: http://targipracy.up.poznan.pl/pl/targi-pracy