Danone stawia na HR

Powstała nowa, międzynarodowa organizacja HR, która przejmie zasoby ludzkie w Danone na 8 rynkach w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i Północnej. Siedzibą nowej organizacji jest Polska, która jest strategicznym rynkiem dla DANONE. Dyrektorem została Magda Dybska-Tabor, od blisko 20 lat związana z grupą spółek DANONE.

Dzięki zmianom umocni się współpraca między krajami, stworzy strategia biznesowa, a dla pracowników otworzą się nowe drogi kariery.

- Nowa organizacja HR grupy spółek DANONE niesie ze sobą spójną strategię zarządzania zasobami ludzkimi, w tym:  różnorodnością, zmianą i rozwojem talentów. Pozwoli nam na bliską współpracę ze spółkami i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, dopasowanych do indywidualnych potrzeb danego kraju. Przede wszystkim jednak otwiera zupełnie nowe możliwości rozwojowe dla pracowników, których ścieżka kariery może być rozwijana nie tylko w ramach spółek w Polsce, ale również we wszystkich 8 krajach.– mówi Magda Dybska-Tabor, Dyrektor HR dla regionu: Polska, kraje bałtyckie i nordyckie.

Źródło: Biuro Prasowe Danone