Deutz-Fahr 7250 TTV WARRIOR - niemiecka jakość i niezawodność


Deutz-Fahr jest marką produkującą ciągniki i sprzęt na potrzeby rolnictwa, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród polskich rolników.

Z myślą o najtrudniejszych zadaniach na polu i drodze, powstała limitowana edycja ciągnika Deutz-Fahr 7250 TTV WARRIOR.

Misją ciągnika o imponującym wyglądzie jest maksymalna produktywność. Duża moc 246 HP (181 kW) i cały szereg typowo niemieckich cech: najwyższa jakość, precyzja wykonania i niezawodność, czynią go bardzo wydają wydajną maszyną.

Deutz-Fahr 7250 TTV WARRIOR wchodzi w skład serii 7, która została wyposażona w silnik, który został całkowicie przeprojektowany pod kątem wymogów związanych z ochroną środowiska i redukcji kosztów eksploatacji.
Nowy silnik Deutz 6.1 Stage 4 szybciej reaguje, gwarantuje uzyskanie wyższych rezerw momentu obrotowego oraz większy moment obrotowy przy niższych obrotach na minutę.

Sprawność silnika zapewnia także wentylator Electronic Visco i zmodyfikowany, wysokowydajny kompaktowy układ chłodzenia, który można całkowicie otworzyć, co znacznie upraszcza jego obsługę i czyszczenie. 

Model Deutz-Fahr 7250 TTV WARRIOR wyposażony jest w sterowaną elektronicznie, bezstopniową przekładnię TTV. Jest ona niezwykle komfortowa i wysoce-wydajna, ze względu na wykorzystanie czterech przekładni mechanicznych (planetarnych), zmienianych automatycznie.

Kabina wyposażona jest w intuicyjne elementy sterujące, systemy rolnictwa precyzyjnego, innowacyjne koncepcje osi i układu hamulcowego oraz punkty mocowania dla najcięższych kombinacji wyposażenia dopełniają pakiet funkcji ciągnika od niemieckiej marki.

Źródło: Informacje prasowe Deutz-Fahr