Informacja o wejściu w życie przepisów RODO

Drogi Użytkowniku serwisu agropraca.pl, pragniemy poinformować, że z dniem 25 maja 2018 r. wchodzą przepisy RODO. Twoja prywatność jest dla nas ważna, więc przypominamy, że jeśli jesteś u nas zarejestrowany, to w bazie znajdują się Twoje dane osobowe. Dokładamy wszelkich starań, abyś czuł się bezpiecznie korzystając z naszych usług.

Administratorem danych portalu jest PHU Agrovet Andrzej Konopka, ul. Szosowa 84, 18-411 Śniadowo. Możesz skontaktować się z nami mailowo: kontakt@agropraca.pl lub telefonicznie 513 626 924. Z chęcią porozmawiamy z Tobą o nowych przepisach.

Masz u nas konto? Przetwarzamy dane osobowe za Twoją wcześniejszą zgodą. Twój mail i wszelkie dane służą procesom rekrutacji, znalezienia pracy i wykonania zakupionych usług. Jeśli wyraziłeś zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych w celach marketingowych, przetwarzamy Twoje dane również w tym celu, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Jeżeli nie masz u nas konta i powierzasz nam za zgodą swoje dane osobowe, również możesz czuć się bezpiecznie.

W każdej chwili możesz skontaktować się z nami w celu cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych. Jako użytkownik masz możliwość poprawy, edycji i wglądu do swoich danych na założonym koncie. Możesz również skontaktować się z nami, abyśmy dokonali wszelkich zmian sami.

Masz także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Twoje dane nie są udostępniane obcym administratorom. Powierzamy je jedynie IT, księgowym, agencjom marketingowym za odpowiednią umową o powierzenie przetwarzania danych z zapisem o ich ochronie i zabezpieczeniu.