John Deere 9620RX - z myślą o uzyskaniu optymalnej siły uciągu


John Deere jest jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, produkujących maszyny rolnicze.

Podczas zakończonych niedawno targów Agritechnica w Hanowerze, na stoisku marki John Deere został zaprezentowany model ciągnika 9620RX z nowej 4-gąsienicowej serii 9RX. 

Duża moc silnika - 670 KM, 18-biegowa przekładnia elektroniczna i 4 gąsienice, zapewniają niewiarygodną przyczepność, przez co ciągnik może przenieść na podłoże więcej mocy niż kiedykolwiek wcześniej. 

9620RX posiada bardzo wytrzymałe podwozie oraz system gąsienic, zaprojektowany z myślą o wysokiej mocy i trwałości oraz znakomitych właściwościach jezdnych, szczególnie w przypadku bardzo wydajnych prac polowych.

Właśnie dzięki temu, model 9620RX doskonale sprawdza się podczas prac wymagających dużej siły uciągu, takich jak kultywacja, orka, talerzowanie, głębokie spulchnianie czy siew na dużą skalę, jak również podczas zadań pozarolniczych.

John Deere projektując swój ciągnik, zadbał także o maksymalny komfort pracy operatora.  

Cała seria 9RX wyposażona jest w unikalny w branży układ amortyzacji kabiny, który izoluje całą kabinę od drgań wywołanych nierównościami terenu oferując operatorowi maksymalną wygodę zarówno w polu, jak i na drodze.

Układ oświetlenia kabiny zapewnia kąt pokrycia o wartości 330°, podczas gdy oświetlenie maski zapewnia pozostałe 30°, w celu uzyskania w pełni programowanego oświetlenia o kącie pokrycia 360°, które jest typowe dla stadionów.

Fakt ten sprawia, że nie występują żadne martwe strefy ani nie jest konieczna regulacja oświetlenia. 

Źródło: Informacja prasowa  John Deere