Nagrody dla Mlekovity. Bardzo dobry czas spółki.

NAGRODY DLA MLEKOVITY. KOŃCÓWKA ROKU TO DLA SPÓŁKI BARDZO DOBRY CZAS
Listopad to dla MLEKOVITY wyjątkowy czas – firma niemal codziennie odbiera kolejne nagrody i wyróżnienia dla swoich produktów i marki. W dniu 23 listopada 2017 r. została uhonorowana kolejnymi laurami: Certyfikatem „Najlepsze w Polsce” wraz ze Statuetką Hipolita oraz tytułem „Wybitny Eksporter Roku 2017”.

Organizowany przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu Konkurs Jakości Produktów i Usług „Najlepsze w Polsce” – „The Best in Poland” odbywa się od 1992 r. To jeden z najstarszych konkursów promujących firmy, instytucje i ich produkty czy usługi, którego celem jest wyróżnienie najlepszych zdaniem konsumentów produktów i usług na polskim rynku. Podczas uroczystej gali w Poznaniu 23 listopada 2017 r. Certyfikatem „Najlepsze w Polsce” – „The Best in Poland” wraz ze Statuetką Hipolita uhonorowano markę MLEKOVITA.

Również 23 listopada odbył się XVI Kongres Eksporterów Polskich, zorganizowany pod honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju – podczas tego wydarzenia MLEKOVITA odebrała List Gratulacyjny, Tytuł i Puchar Stowarzyszenia Eksporterów Polskich „Wybitny Eksporter Roku 2017” za rozwój eksportu produktów mleczarskich. To już kolejna nagroda dla MLEKOVITY jako największego polskiego eksportera produktów mleczarskich – dzień wcześniej MLEKOVITA zajęła 1. miejsce w organizowanym przez Polskie Radio S.A. rankingu LUBIĘ, BO POLSKIE w kategorii „Najlepszy polski produkt eksportowy 2017”.

Najważniejszym celem zorganizowanego przez Polskie Radio S.A. Rankingu LUBIĘ, BO POLSKIE jest promowanie polskich produktów i usług, a także wspieranie rodzimych przedsiębiorców, których praca, talent i zaangażowanie stoją u podstaw sukcesu krajowej gospodarki. Kampania informacyjna konkursu ma rozniecać patriotyzm gospodarczy Polaków, w tym postawy, które sprzyjają nabywaniu produktów w sposób uwzględniający miejsce ich pochodzenia – słuchacze Polskiego Radia dowiadują się dzięki niej, w jakiej mierze zakup polskich produktów i korzystanie z usług polskich przedsiębiorców wpływają na koniunkturę gospodarczą oraz jak przekłada się to na wymierne korzyści dla społeczeństwa. Patronatem honorowym ranking objęło Ministerstwo Rozwoju.

MLEKOVITA w rankingu LUBIĘ, BO POLSKIE zwyciężyła w kategorii „Najlepszy polski produkt eksportowy 2017”. Wyboru zwycięzców dokonała specjalnie powołana Kapituła pod przewodnictwem Arkadiusza Ekierta, Redaktora Naczelnego Naczelnej Redakcji Gospodarczej Polskiego Radia.

Utrzymanie i wzmocnienie pozycji firmy i marki MLEKOVITA jako lidera polskiego mleczarstwa, największego producenta i eksportera nabiału w Europie Środkowo-Wschodniej wymaga nieustannej pracy, do której motywacją są kolejne odbierane wyróżnienia. Są bowiem dowodem na dobrze obraną drogę rozwoju i podkreślają, jak istotna w polskiej gospodarce jest firma MLEKOVITA.

Źródło: Inf. prasowa