Niezwykła woda Arctic+

Woda Artcic+ pojawiła się w nowej odsłonie. Nowy design i nowa strategia. Opakowania stały się atrakcyjne i funkcjonalne. Także warianty smakowe zaspokoją nawet wybrednych konsumentów. 

Arctic+ Elements o smaku gruszki z melisą to produkt o doskonałym owocowo-ziołowym smaku, który wzbogaciliśmy witaminą B7. Nowość nie tylko orzeźwia, ale także pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Idealnie sprawdzi się jako skuteczne antidotum na stres.

Arctic+ Fizzy to propozycja długo oczekiwana przez konsumentów. Produkt, zamknięty w wygodnym, poręcznym opakowaniu zaskakuje świetnym składem i w pełni naturalnym składem.

W tym roku w portfolio pojawiła się nowość. Arctic+ Fizzy Marakuja & Jagoda to egzotyczne połączenie naturalnej wody mineralnej i owocowego smaku. Zawiera tylko naturalne składniki –  bez cukru, substancji słodzących, konserwantów, sztucznych barwników. Dodatkowo, przyjemnie musuje co jeszcze bardziej podkreśla owocowy smak. To wszystkie atrybuty wody smakowej, których oczekują konsumenci, zamknięte w jednym produkcie. W linii  Arctic+ Fizzy konsumenci znajdą również inne, inspirujące smaki: Wiśnia & Limonka, Czerwona Pomarańcza & Ogórek, Brzoskwinia & Truskawka.

Każdy znajdzie coś dla siebie.

Źródło: Biuro Prasowe Hoop Polska