Targi Pracy UPP - co musisz wiedzieć

Już dziś wielkie wydarzenie dla studentów szukających zatrudnienia w swojej branży. O godz. 9 rozpoczynają się Targi Pracy Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Wydarzenie odbędzie się w holu głównym Collegium Maximum.

Targi to dla młodych ludzi okazja do rozwinięcia swojej zawodowej kariery. W trakcie spotkań z wystawcami mogą nie tylko znaleźć wymarzony staż/pracę, ale także odnaleźć ścieżkę, którą chcą iść w przyszłości. Hasło tegorocznej edycji to OTWÓRZ SIĘ NA NOWE MOŻLIWOŚCI. - W tym roku udało się nam nawiązać współpracę z ponad 20 firmami, głównie z branż ekonomicznych i technicznych. Jednocześnie w trakcie bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firm studenci mogą poznać profil działalności pracodawców, system rekrutacji, selekcji, wynagradzania, dokształcania, ścieżki kariery, czy kulturę organizacyjną. Ponadto, w trakcie Targów odbywać się będą wykłady i warsztaty prowadzone przez doświadczonych fachowców, a uczestnicy będę mogli skonsultować swoje CV z doradcą zawodowym - mówi Sandra Witczak z Biura Karier UPP.

Patronat honorowy nad Targami objął  JM Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego prof. dr hab. Jan Pikul. Jednym z patronów medialnych wydarzenia jest portal agropraca.pl