XII Targi Pracy #JOB4YOU  „Z nami się rozwiniesz”

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was na kolejną edycję Targów Pracy organizowanych przez Biuro Karier Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Tym razem jest organizowana w ramach 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego oraz odbędzie się na świeżym powietrzu. Tegoroczne targi działają pod hasłem "Z nami się rozwiniesz" i będą ukierunkowane na kształtowanie wśród studentów kompetencji poszukiwanych przez pracodawców.

Czekają na Was warsztaty praktyczne, dzięki czemu dowiecie się jak wygląda cały proces rekrutacji i dlaczego na rozmowie kwalifikacyjnej najłatwiejsze pytania sprawiają Wam taką trudność?

Według Sandry Witczak z Biura Karier UPP duże znaczenie ma przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, wiedza na temat firmy oraz nabycie kompetencji poszukiwanych obecnie na rynku. Kompetencję można nabyć uczestnicząc w szkoleniu ze sztuki autoprezentacji. Na targach pojawi również się praktyczny warsztat „Assessment Center”, który rozwinie umiejętności potrzebne do pracy w grupie. Targi pozwolą Wam poznać Wasz indywidualny styl komunikacji z pracodawcą. Dodatkową atrakcją będzie udział w warsztacie terenowym, gdzie będzie możliwość wykonania pomiarów za pomocą skanera gleby soilcare, fluorymetru oraz ph-metrów. Program uzupełnią również prezentacje zaproszonych wystawców, dzięki którym studenci dowiedzą się szczegółów na temat warunków rekrutacji i rozwoju ścieżki kariery w danej firmie, a także porady wizażysty.

Nie zapomnij ubrać się odpowiednio! Brak w CV zdjęcia? Wykonasz je na targach!