Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

komputery, sport, muzyka

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż.
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza w Szczecinie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: specjalizacja - higiena i profilaktyka produkcji zwierzącej
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik rolnik
Nazwa szkoły: Zespół Szkół Rolniczych w Gogóśczynie

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: stażysta
Firma: AGRI-PLUS
Obowiązki: ferma zarodowa trzody chlewnej - leczenie macior, wykrywanie ruji (maciory loszki), inseminacja, grupowanie macior - niska ciąża, wysoka ciąża, nipy, powtórki itp.
1234 - 1234
Stanowisko: inspektor
Firma: ARiMR
Obowiązki: sprawdzanie i kontrola wniosków obszarowych i płatności obszarowych dla rolników, monitorowanie stanu pogłowia zwierząt dla powiatu
1234 - 1234
Stanowisko: specjalista
Firma: ARiMR
Obowiązki: sprawdzanie i kontrola wniosków obszarowych i płatności obszarowych dla rolników, monitorowanie stanu pogłowia zwierząt dla powiatu
1234 - 1234
Stanowisko: sprzedawca
Firma: Zakład Handlowo-Usługowy


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 3000
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: agronom,kierownik( brygadzista) prod. roslinnej, zarzadca gospodarstwa

Posiadam wyzsze wyksztalcenie rolnicze, teoretyczna i praktyczna wiedze z zakresu prowadzenia zabiegow agrotechnicznych i agrochemicznych, znajomosc nowoczesnych metod uprawy z zastosowaniem biologicznych metod dotyczacych poprawy zyznosci gleby i wykorzystania przez rosliny jej zasobow mineralnych. Posiadam umiejetnosci planowania i zarzadzania w przedsiebiorstwie oraz zarzadzania pracownikami i motywowania ich w pracy. Nie sa mi obce zagadnienia techniczne zwiazane z eksploatacja oraz bieĹacymi naprawami maszyn i urzadzen.

PAWEL

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Posiadam doświadczenie w pracy ze zwierzętami. Dodatkowe umiejętności: -Prawo jazdy kat. B. -Kurs Instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna (1999r.) Cechuje mnie sumienność, odpowiedzialność, systematyczność, łatwość w dostosowywaniu się do nowych sytuacji, szybkie przyswajanie nowych informacji i wiedzy, łatwość nawiązywania kontaktów.

Ewa

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Ukończone studia rolnicze wydział zootechniczny we Wrocławiu W zawodzie nigdy nie pracowałem.Posiadam prawo jazdy kat a,b,c,c+e,b+e,t oraz ukończony kurs nauki jazdy kat.b. Przez wiele lat prowadziłem firmę produkującą środki chemiczne związane z utrzymaniem higieny przy udoju mleka. Pracowałem również w stacji chemiczno rolniczej na stanowisku laboranta oraz w firmie bacutil przy produkcji pasz na stanowisku technologa.W okresie studiów odbywałem praktykę studencką na fermie krów mlecznych i wielokrotnie byłem obecny przy wycieleniach również skomplikowanych (cesarka).

Jan

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy