Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Pracując jako operator maszyn rolniczych nauczyłem się nie tylko obsługi nowoczesnych urządzeń, ale poznałem zasady organizacji wydajnej i bezpiecznej pracy ,umiem dzięki temu pracować i nadzorować zespół którego do niedawna sam byłem członkiem. Będąc pracownikiem zatrudnionym bezpośrednio w procesie produkcji poznałem technologie produkcji, pozwoliło mi to w praktyce sprawdzić wiedzę zdobywaną dzięki fachowej literaturze oraz na uczelni. Duża wiedza z zakresu botaniki(ukończyłem technikum leśne) przydać się może podczas lustracji pól w poszukiwaniu chwastów których wczesne i dokładne rozpoznanie jest kluczem do ich zwalczania. Posiadam umiejętność obsługi programów komputerowych z pakietu Microsoft Office(Word, Excel) Rolnictwo łowiectwo i nauki przyrodnicze to moje pasję, praca w terenie jest dla Mnie prawdziwa przyjemnością. Poza tym fascynują mnie nowe wyzwania i możliwość poddania się próbie i sprawdzenia się w nowych warunkach. Pragnę zaznaczyć iż relokacja w celu podjęcia pracy zarówno na terenie Polski jak również za granice nie stanowi dla mnie problemu.


O MNIE

Silny charakter, umiejętność pracy pod presja, radzenie sobie z problemami, z pracą w zespole. Dobra organizacja pracy-godzenie ze sobą wielu obowiązków, znajomość charakterystyki wysoko produkcyjnych gospodarstw rolnych (praca na areałach od 1,5 tys. ha do 20 tys. ha) ich potrzeb oraz problemów. Umiejętność obsługi nowoczesnych urządzeń rolniczych jak również wykorzystania technologii GPS. Ponadto otwartość łatwość w nawiązywaniu kontaktów, odpowiedzialność i solidność

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inż. Rolnik, specjalista ds. agronomii i agrobiznesu
Nazwa szkoły: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Studia zaoczne Nabyte umiejątności: * organizacji i zarządzania produkcją oraz obrotem płodów rolnych, * produkcji w zakresie pozwalającym prowadzią gospodarstwo rolne, * planowania działalności gospodarczej * wykorzystania metod technik komputerowych
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Lełnik
Nazwa szkoły: Zespół Szkół Lełnych w Starościnie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Przedmioty zawodowe i ogólnoksztaścące (chemia, informatyka, maszynoznawstwo, botanika, entomologia, zoologia)

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Operator Maszyn rolniczych
Firma: Gospodarstwa rolne od 1500 do 20 000 ha
Obowiązki: *komputerowa i bezpośrednia obsługa linii technologicznej suszenia i przechowywania zbóż(żniwa kukurydzy), *prace ogólnogospodarcze *Siew pszenicy ozimej- (Ciągniki Case MX 175,siewnik John Deere 6m.) *Praca na najnowocześniejszym sprzęcie z wykorzystaniem technologii satelitarnej *Poznanie nowoczesnych technologii produkcji w trudnych warunkach na dużym areale (20 000ha-Ukraina) *John Deere 9530-brona talerzowa 9m *John Deere 8530-horsch Tiger 6m oraz urządzenie Green star do pracy równoległej z systemem autotrack(GPS) *John Deere 7530-przyczepa przeładowcza Cornex *Ładowarka JCB *Prace uprawowe John Deere 8420-vadestadt Carrier- horsch terrano, *Nawożenie organiczne rozrzutnik T-088, *Nawożenie RSM-opryskiwacz Blanchard 24 m 4000 l. *Prace warsztatowe,ogólnogospodarcze itp.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Agronom, operator maszyn rolniczych,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Mam 21 lat ,nie boje się żadnej pracy ,pochodzę z gospodarstwa.Jestem dokładny i mam tzw żyłkę do naprawiania różnych maszyn rolniczych .

Ireneusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Dojarz doswiadczenie na wielkotowarowej mlecznej farmie w Anglii.Pracowalem od 2005 do 2008 roku jako dojarz.Moje obowiĂĄzki to:mechaniczne dojenie krów,karmienie i wszystkie prace porzĂĄdkowe na farmie.Jestem osobĂĄ uczciwĂĄ ,punktualnĂĄ,sumiennie wykonywujĂĄcĂĄ powierzone mi zadania ,absolutnie bez nalogów.ProszĂŠ o kontakt e-mailowy .GRZEGOGZ.

Grzegorz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Jestem młodym mężczyzną w tym roku skończyłem studia rolnicze i uzyskałem tytuł inżynierski. Obecnie poszukuję pracy w sektorze rolniczym ponieważ bardzo mnie to interesuje. Z rolnictwem jestem związany od najmłodszych lat i z tą branżą chciałbym związać swoją przyszłość. Posiadam wiedzę praktyczną i teoretyczną z zakresu hodowli zwierząt jak i uprawy roślin.

Bartosz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy