Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

Jestem synem rolników którzy pracują czynnie w branży rolniczej. Posiadam pewne doświadczenie w produkcji roślinnej i znam realia "polskiego rolnika", bardzo interesuję się fito oraz entomologią. Moje zainteresowania to: sport (gram w lidze siatkówki w II lidze opolskiej); muzyka (czynnie gram na gitarze, gatunek - rock);

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Rolnik
Nazwa szkoły: Zespół Szkół Rolniczych im. Władysława Reymonta w Żłobiźnie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ogólna wiedza z zakresu rolnictwa (produkcja roślinna, zwierząca oraz mechanizacja rolnictwa); Prawojazd kat. B oraz T
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier rolnictwa
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Szczegółowa wiedza z produkcji roślinnej oraz ogólna z produkcji zwierzącej i mechanizacji rolnictwa. Pracą magisterską pisałem z chemii rolnej.
1234 - 1234
1234 - 1234
1234 - 1234

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Praca sezonowa w Angli
Firma: Derrick May Farm Ltd.
Obowiązki: Praca przy zbiorze jabłek, jak również pielęgnacja sadów (przycinanie drzewek)
1234 - 1234
Stanowisko: Brygadzista
Firma: Gospodarstwo Rolne w Przeczy
Obowiązki: Praca w gospodarstwie, w czasie żniw pełniłem funkcję traktorzysty,pełniłem nadzór nad płynnością przebiegania prac polowych.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Praca w rolnictwie,
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem ambitna, chętnie i szybko się uczę, powierzone mi obowiązki wykonuję rzetelnie. Jestem obowiązkowa i odpowiedzialna, chętnie pracuję samodzielnie oraz w zespole, jestem niekonfliktowa i pogodna. W trakcie studiów odbyłam w sumie trzy miesiące praktyk zawodowych, z czego: -dwa tygodnie na fermie zajmującej się hodowlą kóz mlecznych- "Nad Widawą" we Wrocławiu -dwa tygodnie w ośrodku jazdy konnej "Krysmann" w Golędzinowie (Oborniki Śląskie) -dwa miesiące w Rolniczym Zakładzie Doświadczalnym Swojec we Wrocławiu przy stadzie krów mlecznych. Obecnie jestem w trakcie studiów podyplomowych "Pielęgniarstwo i chów zwierząt towarzyszących" na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Nie planuję zakończyć na tym swojej edukacji- w planach mam zdobycie tytułu magistra zootechniki w trybie zaocznym. Chętnie podejmę się pracy zarówno jako zootechnik/ asystentka zootechnika raz jako pomoc w lecznicy weterynaryjnej lub weterynarza pracującego w terenie oraz pracy biurowej.

Anna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Witam jestem, dokładną, skrupulatną osobą, potrafię pracować w grupie, szybko się uczę. Wkładam dużo wysiłku w powierzone zadania, jestem ambitna. Bardzo bym chciała znaleść pracę w zawodzie. Pozdrawiam

Katarzyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Mimo braku doświadczenia zawodowego chciałabym zapewnić, iż dołożę wszelkich starań aby sprostać Państwa wymaganiom. Wprawdzie przez ostatnie lata studiowałam i pracowałam, dlatego też nauczyłam się samodzielności, pracowitości, lojalności, zaangażowania, porozumiewania się z innymi jak również cechuję się dobrą organizacją pracy i szybkim wdrażaniem się w nowe obowiązki. Jestem osobą ambitną, komunikatywną, rzetelnie wykonującą powierzone mi obowiązki, szybko się uczę jak również bez problemu nawiązuję kontakty z ludźmi i dlatego uważam, że z łatwością dostosuję się do warunków pracy.

Renata

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy