Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

pracowity , sumienny , szybko się uczę , chętnie nabieram nowych doświadczeń , powierzone mi zadania wykonuję jak mogę najlepiej


O MNIE

Głównie interesuję się rolnictwem , nowoczesnymi maszynami itp , jestem sumieny , pracowity , szybko się uczę , potrafię pracować w grupie. Posiadam również prawo jazdy kat.C+E;oraz uprawnienia na koparko-ładowarki.

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik rolnik
Nazwa szkoły: zsp ornontowice

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: operator ciężkich maszyn budowlanych
Firma: tech-masz s.c.
1234 - 1234
Stanowisko: kierowca ; operator maszyn budowlanych
Firma: tech-masz s.c.
1234 - 1234
Stanowisko: operator maszyn rolniczych
Firma: GR Marek Błaszczyk
Obowiązki: umiejętność pracy nowoczesnym sprzętem rolniczym, znajomość nowoczesnych metod uprawy , stosowanie środków ochrony roślin


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: traktorzysta , operator maszyn rolniczych , kombajnista,
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region:
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

Małżeństwo z Ukrainy 33 i 27lat szuka pracy w Polsce.Ja mam doświadczenie przy bydle mlecznym i trzodźie chlewnej(robienie pasz,kastracja,obcinanie zębów i ogonów,prace na porodówce i inne czynności z tym związane)jestem do dyspozycji od pazdźiernika,pośiadam wizę i kartą polaka.Żona nie ma doświadczenia w prace w Polsce i zainteresowana w podjęciu jakiej kolwek pracy, potrzebuje zaproszenia dla załatwienia wizy.oczekujemy ofert od uczciwych pracodawców a nie od chamów.Rozważe każdą oferte.jestem teraz w Polsce.

sergiusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Witam. Jestem osobą sumienna, odpowiedzialną, uczciwą poszukującą pracy, Interesuję się muzyką, sportem oraz rolnictwem i z tym związanym również mechanizacja w rolnictwie. Jestem gotów podjąć każda ciekawa pracę, która nauczy mnie nowych ciekawych rzeczy. jestem otwarty do ludzi i bardzo dobrze potrafię się z nimi porozumiewać.

Paweł

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

pracowity,sumienny,odpowiedzialny. Moge pracować w prawie każdym zawodzie poniewaz co nie co umiem i wogole szybko łapie nowe wyzwania. ogólnie zadnej pracy sie nie boje.

Mateusz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy