Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Poszukuję pracy w rolnictwie gospodarczym.Ponieważ jest to kierunek z moim zainteresowaniem i wykształceniem.Jestem osobą komunikatywną i miłą. Rolnictwo jest moją pasją.


O MNIE

Bardzo mnie interesuje praca w rolnictwie która jest moja pasją. Posiadam własny samochód.Po za pracą lubię sport,politykę,pływanie,naukę,komputer,klub Fitness,lubię zwierzęta a szczególnie konie.Zyskuję przy bliższym poznaniu.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier - Agronom
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ekonomia i organizacja gospodarstw rolniczych.Zoologia.Fizjologia i żywienie zwierząt.Chów zwierząt. Ochrona Roślin.Rachunkowość.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: średnie
Nazwa szkoły: Liceum Ogólnoksztaścące dla Dorosłych

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: pomoc w gospodarstwie rolniczym
Firma: Bruno Abt -Obstbau
Obowiązki: Uprawa truskawek,malin,jeżyn w tunelach oraz zbiór i sortownia jabłek. Kontroler jakości owoców oraz przez jakiś czas nadzorowanie pracownikami(Rumuni,Polacy i Węgrzy)
1234 - 1234
Stanowisko: pakowacz,pomocniczy robotnik w przemyśle lekkim
Firma: ZPDZ MTL Marcinak Spółka Jawna


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Agronom (może być i inna praca ),
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Lubelskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Magister Inżynier Rolnictwa - Specjalność Agrobiznes

Michał

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Obecnie jestem studentem 5 roku studiów na kierunku zootechnika. Posiadam udokumentowane doświadczenie w pracy z gospodarstwie specjalizującym się w chowie towarowym trzody chlewnej. Interesuje się żywieniem, paszoznawstwem. Pragnę podjąć prace zgodnie z przedstawionymi zainteresowaniami, tylko pasją połączona z ciężka pracą gwarantuje moim zdaniem spełnienie zawodowe i zarazem gwarantuje sukces firmy. Jestem osobą otwartą, chętnie i szybko( w miarę możliwości) uczę się. W pracy lubię wzajemną współprace,niezdrowy "wyścig szczurów" nikomu nie służy .

Karol

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Szanowni Państwo, Jestem tegoroczną absolwentką Ochrony Środowiska. Moje wykształcenie jest zgodne z działalnością Państwa firmy. Należę do osób otwartych na problematykę związaną z Ochroną Środowiska oraz Rolnictwem. Myślę, iż mogłabym cały swój zapał i energię wykorzystać w pracy w Państwa firmie. Należę do osób bardzo pracowitych, precyzyjnych, systematycznych oraz umiejących stawać na wysokości zadania. Oprócz merytorycznego przygotowania do pracy nabyłam również umiejętność pracy pod presją czasu oraz odporności na stres. W pracy zawodowej charakteryzuję się bardzo dużym zaangażowaniem, sumiennością oraz dyspozycyjnością. Gotowa jestem także do ciągłego kształcenia i podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych. Liczę, że praca w Państwa firmie pozwoli mi wykorzystać moje niewielkie doświadczenie oraz wiadomości uzyskane w trakcie studiów, a także umożliwi mi rozwój zawodowy. Jeśli zainteresowała Państwa moja osoba, a przedstawione umiejętności czynią ze mnie kompetentnego kandydata, z przyjemnością zaprezentuję się podczas rozmowy kwalifikacyjnej, w dogodnym dla Państwa terminie. z wyrazami szacunku Magdalena Kozak

Magdalena

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy