Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentem Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego (dawniej ATR) w Bydgoszczy ze specjalnością Agronomia i Agrobiznes. W czerwcu 2007r., broniąc pracę dyplomową z zakresu nawadniania, uzyskałem tytuł magistra inżyniera, kończąc studia z dobrym wynikiem. Jestem osobą pogodną, otwartą o wysokiej kulturze osobistej. Nie boję się nowych wyzwań, szybko i chętnie się uczę. Mam opinię osoby odpowiedzialnej i uczciwej. Mam nadzieję, że zainteresowałem Państwa swoją osobą i będę miał przyjemność wziąć udział w rozmowie kwalifikacyjnej.


O MNIE

Zainteresowania: motoryzacja, muzyka, nowości technologiczne, majsterkowanie.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Agronom
Nazwa szkoły: Zespół Szkół Rolniczych im. dr Romana Abrahama
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Technologia żywienia.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Agrobiznes i agronomia.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik technologii żywności

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Przedstawiciel handlowy
Firma: W-D Sp. z o.o.
Obowiązki: Pozyskiwanie nowych klientów, odwiedzanie poszczególnych placówek i opieka nad stałymi klientami na terenie woj. kuj-pom., monitorowanie rynku konkurencji.
1234 - 1234
Stanowisko: Przedstawiciel handlowy
Firma: Aquator Sp. z o.o.
Obowiązki: Podpisywanie umów kontraktacyjnych na dostawy wody (5 galonówki), opieka nad stałymi klientami, raportowanie do przełozonych.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Doradca, Konsultant, Agronom,
Wynagrodzenie: do negocjacji
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jestem osobą z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, kreatywną, umiejącą pracować pod presją czasu i podejmującą szybkie decyzje. Przez 14 lat pracowałam w Agencji Rynku Rolnego, gdzie przechodziłam przez wszystkie szczeble zaszeregowania - od referenta do głównego specjalisty. Jestem osobą z wiedza i doświadczenie zdobytą podczas długoletniej pracy w Sekcji Kontroli Technicznych, która zajmowała się wieloma mechanizmami Wspólnej Polityki Rolnej oraz z wyższym wykształceniem (inż. ogrodnictwa, mgr rolnictwa, studia podyplomowe z Kontroli i auditu w administracji publicznej oraz z Integracji Europejskiej - Agrobiznes i Obszary Wiejskie). Nadmienię również, iż przez kilka lat pełniłam funkcja zastępcy Kierownika SKT, byłam Auditorem wewnętrznym w ARR, otrzymałam wiele nagród za wykonywaną pracę oraz wychowałam się na wsi gdzie przez wiele lat pomagałam rodzicom w prowadzeniu gospodarstwa rolnego, gdzie zdobyłam praktyczna wiedzę z zakresu hodowli zwierząt i uprawy roli.

Magdalena

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jestem osobą punktualną, dokładną i chętną do pracy. Skończyłam policealne studium Architektury Krajobrazu, gdzie zdobyłam wiedzę z zakresu "Ogrodnictwa".

Lidia

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Od zawsze byłem związany z produkcją rolniczą, gdyż moja rodzice posiadają gospodarstwo rolne. Znam potrzeby producentów rolnych ich wymagania i oczekiwania. Moim atutem jest łatwość nawiązywania kontaktów, gdyż w pracy musiałem pozostać w dobrych stosunkach z klientami. Umiejętność rozwiązywania problemów sprostałem wyzwaniom jakie stawiali przede mną klienci indywidualni jak również firmy z którymi współpracowałem. Potrafię doskonale organizować własny czas potrafiłem doskonale łączyć prowadzenie działalności z studiami dziennymi. Nie boje się wyzwań każdy problem można rozwiązać.

Krzysztof

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy