Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem dynamicznym i konsekwentnie dażącym do wyznaczonego celu młodym człowiekiem. Fascynuje mnie praca z ludźmi a najbardziej cieszą sukcesy okupione własnym wysiłkiem. Najbardziej cenię w sobie uczciwość i zaufanie którym obdarzają mnie współpracownicy i klienci.


O MNIE

Branża rolicza jest mi szczególnie bliska ze względu na ukonczony profil studiów i fakt posiadania własnego gospodarstwa rolnego. Jestem przekonany, że moje doświadczenie w pracy z ludźmi pomoże mi stać się dla Państwa cennym pracownikiem. Jestem osobą reprezentatywną o wysokiej kulturze osobistej. Posiadam takie cechy jak odpowiedzialność i skuteczność w działaniu, a także umiejętność organizacji pracy własnej i komunikatywność. Mam duże doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży i obsłudze klienta. Jestem operatywny i cechuje mnie zmysł organizacyjny, co umożliwia mi działanie pod presją czasu. Szybko się uczę i aklimatyzuje do nowych warunków.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inż.
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warminsko Mazurski w Olsztynie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział: Kształtowania środowiska i Rolnictwa, Kierunek: Rolnictwo, Specjalizacja: Zarządzanie i marketing w agrobiznesie.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warmiłsko-Mazurski
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział: Kształtowania środowiska i Rolnictwa, Kierunek: Rolnictwo, Specjalizacja: Produkcja roślinna.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: MBA
Nazwa szkoły: Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: MBA- Kierunek Zarządzanie

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Starszy Przedstawiciel Medyczny
Firma: Sanofi-Aventis Sp. z o.o.
Obowiązki: Reprezentowanie spółki na powierzonym terenie. Promocja produktów firmy w środowisku lekarskim. Odpowiedzialność za realizację planów budżetowych
1234 - 1234
Stanowisko: Przedstawiciel farmaceutyczny
Firma: ASA Sp. z o.o.
Obowiązki: Odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży i utrzymywanie kontaktów handlowych w aptekach oraz kreowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród farmaceutów i lekarzy specjalistów. Prowadzenie edukacji klientów w zakresie produktów firmy. Promocja produktów w oparciu o najwyższe standardy etyczne .Analiza rynku farmaceutycznego i konkurencji. Przygotowywanie indywidualnych ofert handlowych.
1234 - 1234
Stanowisko: Szef kabiny pokładowej samolotu Airbus A320
Firma: WizzAir Sp. z o.o.
Obowiązki: Sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad personelem pokładowym przed i w trakcie lotu. Dbanie o wysoki standard usług świadczonych przez załogę na pokładzie samolotu i podtrzymywanie pozytywnych relacji z pasażerami. Kontrola bezpieczeństwa załogi pilotującej. Zaawansowany stopień współpracy z innymi działami firmy (Haman resources, Ground services, Sales and catering) za pomocą rozwiniętego systemu B2E - wewnętrznej sieci przedsiębiorstwa służącej do komunikacji wewnątrz firmy, między działami i stanowiskami.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Handlowiec,Specjalista ds. produkcji rolnej,
Wynagrodzenie: 6000 brutto
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

za moją osobą przemawia moje wykształcenia jak i doświadczenie zdobyte w wieloletniej pracy w grupie .Jestem osobą kreatywną łatwo uczącą się i lubiącą nowe wyzwania.Posiadam wyższe wykrztałcenie mgr inr zootechnik.

Wojciech

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: Prace biurowe

Witam, Jeżeli poszukują Państwo osoby odpowiedzialnej, energicznej i dokładniej- moja kandydatura to świetna opcja. Jestem lojalną wobec pracodawcy młodą osobą i mogą być Państwo pewni, że świetnie poradzę sobie z obowiązkami. Czekam na kontakt.

Ewelina

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Zainteresowana jestem pracą związaną z zootechniką. Ukończyłam studia inżynierskie. Pracuję od 20 lat w indywidualnym gospodarstwie z specjalistyczną hodowlą bydła mlecznego, które prowadziłam i w którym hodowla bydła HF prowadzona jest od początku lat 80-tych. Posiadam umiejętności pracy w zespole. Obsługa komputera w systemie Windows XP i Windows 7 nie sprawia mi kłopotów. Posiadam prawo jazdy kat.B.

Elżbieta

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy