Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem ambitnym i dokładnym pracownikiem nastawionym na osiąganie wyników. Posiadam wysoką znajomość technik negocjacyjnych i sprzedażowych oraz doświadczenie w kompleksowej obsłudze klienta. Jestem otwarty na nowe technologie, szybko i chętnie się uczę.


O MNIE

obsługa komputera (Windows XP, Vista; Word, Excel, PowerPoint, MS Access, SYMFONIA Handel) prawo jazdy (kat. B od 2000 roku, bezwypadkowa jazda)

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż.
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu kierunek:ogrodnictwo
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Liceum Ogólnoksztaścące
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Studia podyplomowe
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Handlowa
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Studia podyplomowe: Zarządzanie Sprzedażą Praca dyplomowa "Zarządzanie motywacją handlowca w firmie Green-Land Service"

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży
Firma: Chem&Pol Sp. z o.o.
Obowiązki: Byłem odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów z branży kosmetycznej, farmaceutycznej, przemysłowej oraz poszukiwałem nowych dostawców surowców. Monitorowałem duże zamówienie od dostawcy z Chin do klienta w Rosji.
1234 - 1234
Stanowisko: Handlowiec
Firma: Green-Land Service Sp. z o.o.
Obowiązki: W ciągu roku pozyskałem dla firmy 27 nowych klientów w tym klienci kluczowi Centrum Ogrodnicze Tracz oraz Centrum Ogrodnicze Primaflora.
1234 - 1234
Stanowisko: Zastępca kierownika grupy
Firma: Kurt Weiss Greenhouses INC
Obowiązki: Byłem odpowiedzialny za prawidłową realizację zamówień oraz nadzór grupy.
1234 - 1234
Stanowisko: koordynator ds. zamówień internetowych
Firma: Norbert Dentresangle
Obowiązki: Realizowałem zamówienia dla firmy Marks&Spencer


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

- doświadczenie w sprzedaży produktów i usług - prawo jazdy kat. B - kreatywność - sumienność - pracowitość - samodyscyplina - bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych

Wojciech

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Wykształcenie : 2009-2011 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, studia dzienne magisterskie, kierunek: ochrona środowiska, magister 2006-2009 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, studia dzienne licencjackie, kierunek: ochrona środowiska , licencjat 2003 - 2006 XXV Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego w Warszawie, profil humanistyczny Ukończyłam studia magisterskie na kierunku ochrona środowiska na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zdobyte wykształcenie oraz czteroletnie doświadczenie w pracy na stanowisku rejestracji / administracja w Przychodni Sensum Mobile oraz szereg innych doświadczeń nauczyły mnie sprawnego i szybkiego wypełniania powierzanych mi obowiązków. Jestem osobą bardzo komunikatywną i lubię pracować w zespole. Posługuję się językiem rosyjskim w stopniu płynnym w mowie i piśmie, a językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym; bezproblemowo korzystam z podstawowych aplikacji MS Office (Outlook, Word, Excel i Power Point); potrafię szybko i bezbłędnie formułować typową korespondencję handlową i urzędową. Z przyjemnością dokładniej przedstawię swoją kandydaturę podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej.

Monika

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: Manager

Mam doswiadczenie w sprzedaży produktów ogrodniczych,oraz w zarządzaniu dużym zespołem.Moge prowadzić centrum ogrodnicze,ale i też robie podstawowe projekty ogrodów i oczywiscie je realizuję. Ogrod traktuję jako bardzo duże hobby.

Artur

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy