Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Sumienny,uczciwy,poważnie podchodzący do obowiązków. Obecnie pracuję w Krajowym Związku Spółdzielni Mleczarskich. Posiadam uprawnienia lustracyjne nadane przez Krajową Radę Spółdzielczą.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik
Nazwa szkoły: Technikum Przemysłu Spożywczego we Włoszczowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Pozyskiwanie i przetwórstwo mleka
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż
Nazwa szkoły: Uniwersytet Warmiłsko-Mazurski w Olsztynie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział Nauki o Żywności, Kierunek - Technologia Żywności, Specjalność - Technologia mleczarska Elektyw techniczny, działy wybrane:technologia miąsa,biotechnologia,żywienie człowieka,technologia roślinna

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Lustrator
Firma: Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Związek Rewizyjny w Warszawie
Obowiązki: przeprowadzanie badań lustracyjnych Spółdzielni, uczestnictwo w badaniach bilansu. W ramach badań lustracyjnych zgodnie z Prawem Spółdzielczym kontrola legalności,rzetelności i gospodarności działalności Spółdzielni, a w szczególności kontrola spraw samorządowych, produkcyjnych,transportowych, gospodarki czynnikami energetycznymi,gospodarki magazynowej, zagadnienia finansowo-księgowe.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: agronom,zootechnik,kierownik produkcji zwierzęcej - roślinnej, kontroler jakości, zarządca gospodarstwa,
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region: Małopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Jestem osobą kreatywną i otwartą. Posiadam bogate doświadczenie zawodowe zdobyte w kraju jak i za granicą. Szybko się uczę i łatwo dostosowuję do zmieniających się warunków.

Mariusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Jestem osobą energiczną i angażującą się w swoją pracę. Cechuje mnie komunikatywność i dobra współpraca w zespole. Od 5 lat pracuję w handlu związanym z telemarketingiem. Obecnie chce się rozwijać w pracy powiązanej z moimi studiami. Rolnictwo to moja pasja, prywatnie posiadam plantacje maliny jesiennej w województwie lubelskim. Branża rolniczo-ogrodnicza nie jest mi obca. Z chęcią wykorzystam swoje obecne doświadczenie w nowej ścieżce rozwoju.

Paweł

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rolniczego im.Hugona Kołłątaja w Krakowie,o specjalizacji Agroekologia i ochrona roślin. Moje zainteresowania i umiejętności w dużym stopniu są związane z moim wykształceniem. Przez czas trwania studiów zdobyłam doświadczenie w swoim zawodzie, odbywając praktyki w Ogrodzie Botanicznym w Krakowie, a także w Przedsiębiorstwie Ogrodniczym "Krokus". Jednakże wiem,że nie chciałabym tylko na nich poprzestać. Wręcz przeciwnie, chciałabym w dalszym ciągu rozwijać i poszerzać swoje umiejętności, oraz zdobyć nowe doświadczenie np. w Marketingu w Ogrodnictwie, jak również w sprzedaży Środków Ochrony Roślin oraz w dziedzinie BHP i Ochrony Środowiska. Jestem osobą ambitną, sumienną, lubiącą podejmować nowe wyzwania zawodowe.

Justyna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy