Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

Trzy przymiotniki dające obraz mojej osoby to: odpowiedzialna, pracowita, uczciwa. Są to dla mnie bardzo ważne cechy charakteru, których nie można się nauczyć, a świadczą o pracowniku jako człowieku. Poza tym jestem osobą pogodną, otwartą, zorganizowaną, ambitną, chętnie i szybko się uczę, a nabywanie nowych umiejętności dostarcza mi wiele satysfakcji.Interesuję się sportem, modą, filmem oraz zagadnieniami dotyczącymi zdrowego trybu życia.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżyniera
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza w Szczecinie
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magistra
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza w Szczecinie

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Recepcjonistka
Firma: Pensjonat Villa Eva
Obowiązki: Praca na stanowisku recepcjonistki pozwoliła mi poznać wiele aspektów pracy biurowej. Do moich obowiązków należy między innymi:obsługa poczty elektronicznej, korespondencji, obsługa centrali telefonicznej, kontrola nad przepływem dokumentów, współpraca z kontrahentami oraz inne zagadnienia związane z prowadzeniem i funkcjonowaniem biura. Ponadto posiadam dobrą znajomość obsługi komputera i innych urządzeń biurowych.
1234 - 1234
Stanowisko: Wspólnik spółki cywilnej
Firma: Two Farmers s.c. Agata Baranowska, Daniel Czapka
Obowiązki: Praca zgodna z posiadanym wykształceniem, polegająca na opiece nad zwierzętami oraz organizacji produkcji trzody chlewnej(stado 2000 macior). Głównie opieka nad sekcją porodową : kontrola porodów, wycinanie zębów, szczepienia, leczenie okołoporodowe, prowadzenie dokumentacji.
1234 - 1234
Stanowisko: Praktykant - opiekun stada
Firma: Prywatne gospodarstwo rolne w Finlandii
Obowiązki: Praca zgodna z posiadanym wykształceniem, polegająca na opiece nad zwierzętami oraz organizacji produkcji trzody chlewnej. Wszelkie prace związane z prowadzeniem stada macior (stado 200 sztuk),poczynając od inseminacji, monitorowanie ciąży, sekcja porodowa, wychów tuczników. Prace polegające na pomocy w gospodarstwie: prace polowe i biurowe.
1234 - 1234
Stanowisko: Praktykant
Firma: Praktyki studenckie w Holandii, Angli i Finlandii
Obowiązki: Różne prace ogrodnicze oraz rolne.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 2500 netto
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Witam. Jestem chłopakiem w wieku 20 lat pochodzącym ze wsi. Rodzice maja gospodarstwo 40ha, oraz 100 loch w cyklu zamkniętym. Najbardziej lubię jeździć ciągnikiem, gdyż jak to wszyscy mówią mam żyłkę do tego. Nieraz w wakacje pracuję u większych gospodarzy jako traktorzysta (Największy to 200 konny case). Bez nałogów.

Sambor

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Należę do osób sumiennych. Potrafię samodzielnie wykonywać powierzane mi zadania. Lubię pracę zespołową, ale sprawdzam się również w pracy indywidualnej. Jestem otwarta na nowe doświadczenia oraz konsekwentna w działaniu, dzięki czemu nie mam problemów z adaptacją w nowym środowisku.

Katarzyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Jestem zdolnym i chetnym do pracy mlodym czlowiekim szukajacym zatrudnienia w bramzy rolniczej lub zwiazanej z rolnictwem. Skaczylem studia o kierunku Zootechnika

Adam

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy