Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mojej osoby do pracy w Państwa firmie. Prośbę swoją motywuję tym, że jestem z wykształcenia zootechnikiem i tematy związane z rolnictwem są moim głównym punktem zainteresowań. Obecnie szukam pracy, która da mi satysfakcję, stabilizację oraz pozwoli na rozwój zawodowy. Jak Państwo możecie przeczytać w moim CV przez ostatnie 7 miesięcy byłem doradcą agrotechnicznym i jednocześnie przedstawicielem firmy na podległym mi terenie, tak więc kontakt z klientem nie jest mi obcy. Jak zamieściłem w życiorysie przez niemal 25 lat byłem zootechnikiem i jednocześnie kierownikiem Gospodarstwa Rolnego w Słoszewach, tak więc jestem zorientowany w żywieniu zwierząt jak i innych tematach związanych z prowadzeniem gospodarstwa. Jestem, tak sądzę osobą kompetentną, komunikatywną oraz chętną do pracy zarówno samodzielnie jak i w grupie. Podstawową cechą jaką cenię u ludzi jest punktualność. Dodatkowo jestem osobą mobilną, posiadam prawo jazdy kategorii B oraz własny środek lokomocji.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister Inżynier
Nazwa szkoły: Akademia Techniczno-Rolnicza w Bydgoszczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział: Zootechnika Kierunek: Zootechnika
1234 - 1234
Nazwa szkoły: Technikum Rolnicze w Grudziądzu
1234 - 1234
1234 - 1234
1234 - 1234

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Doradca Agroteczniczny
Firma: Lechpol Sp.z.o.o
Obowiązki: kompleksowa obsługa rolnictwa, pozyskiwanie nowych klientów, dbanie o dotychczasowych klientów
1234 - 1234
Stanowisko: Kierownik
Firma: Firma usługowo-handlowa "RuBeCo" Sp. z.o.o
Obowiązki: nadzorowanie pracowników, kontrola transportu, budowanie systemu zmianowego
1234 - 1234
Stanowisko: Kierownik, Zootechnik
Firma: Gospodarstwo Rolne w Słoszewach
Obowiązki: planowanie szczepień oraz rozrodu trzody chlewnej oraz bydła, planowanie sprzedaży, płodozmian na gruntach ornych
1234 - 1234
Stanowisko: Zootechnik, kierownik
Firma: Gospodarstwo Rolne "ZWRSP" w Słoszewach
Obowiązki: planowanie szczepień oraz rozrodu trzody chlewnej oraz bydła, planowanie sprzedaży, płodozmian na gruntach ornych


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: zarządca gospodarwstwa, agronom,
Wynagrodzenie: 2000
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Ukończyłam Uniwersytet Technologiczno- Przyrodniczy na wydziale zootechnicznym. Po studiach wyjechałam za granicę. W kwietniu tego roku rozpoczęłam staż w Gospodarstwie Rolnym w Kamienicy na stanowisku zootechnik, a od września zostałam zatrudniona na umowę na czas określony do końca grudnia. Uwielbiam pracę ze zwierzętami bo jest to moją pasją. Poszukuję jednak innej pracy w której mogłabym się wykazać i spełnić. Jestem osobą która sie szybko uczy i rzetelnie wykonuje wszelkie prace i zadania.

Agnieszka

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Specjalista ds.produkcji zwierzęcej

Jestem osobą dynamiczną,rzetelną i doświadczoną.Łatwo dostosowuję się do nowych warunków oraz bez większych problemów nawiązuję kontakty z ludźmi.Posiadam doskonałą umiejętność organizacji czasu pracy i określenia priorytetów.Wykształcenie wyższe zootechniczne.

Marek

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

, Absolwent technium Agrobiznesu , Student 4 roku rolnictwa na UTP w Bydgoszczy . Pasjonat rolnictwa i całej otoczki skupionej wokół niego od dziecka związany z rolnictwem , Jestem osobą komunikatywną , lubiącą prowadzić dyskusję, Lubiącą uczyć się nowych rzeczy.

Piotr

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy