Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą pracowitą, sumienną i ambitną. Posiadam poczucie humoru, ułatwiające współpracę ale podchodzę poważnie do swoich obowiązków zawodowych. Staram się jak najrzetelniej wykonywać wszystkie powierzone obowiązki, przewidywać konsekwencje sytuacji, planować w sposób rozsądny i przynoszący firmie korzyści. Organizuje sobie pracę w sposób przemyślany i biorę pod uwagę w planowaniu wszystkie możliwe narzędzia i metody działania. Pozwala to osiągać zamierzone cele, jednak w razie wątpliwości chętnie słucham rad, wskazówek i opinii innych.


O MNIE

fotografia i ornitologia

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier zootechniki
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: zootechnika,chów i hodowla wszystkich gatunków zwierząt gospodarskich : głównie bydła, trzody chlewnej i drobiu. Żywienie zwierząt,rozród i wychów młodych, planowanie cyklu produkcyjnego u różnych gatunków zwierząt pielągnacja zwierząt, profilaktyka weterynaryjna, zapobieganie chorobom metabolicznym zwierząt gospodarskich.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: st.inspektor ds. sprzedaży usług medycznych
Firma: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny w Poznaniu
Obowiązki: analiza ilościowa i jakościowa sprzedaży usług medycznych, pozyskiwanie pacjentów z zagranicy, informowanie pacjentów o ich prawach podczas komercyjnej hospitalizacji,


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Stanowisko: Stażysta/Pomocnik

Pasjonat i student zaoczny rolnictwa na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu od tego roku. 1.5 roku prowadziłem własną działalność w zakresie przewozu osób, wcześniej byłem etatowym kierowcą a także pracowałem w Gospodarstwie rolnym oraz jako konsultant w firmie pośredniczącej pożyczki.

Piotr Bujak

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Stanowisko: specjalista ds rejestracji środków ochrony roślin

Małgorzata Sip Specjalista ds rejestracji środków ochrony roślin, wykształcenie kierunkowe: mgr inż.rolnik, specjalnosć ochrona roślin, doświadczenie zawodowe: 1991-2002 Instytut Ochrony Roślin, specjalista ds rejestracji ś.o.r., 2004-obecnie Quantum,menedżer ds rejestracji ś.o.r.

Małgorzata

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Magister Inżynier - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Martyna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy