Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

PRAKTYKA: Maj 1999 - Produkcja i pozyskiwanie surowców żywnościowych w ramach dwutygodniowej praktyki w indywidualnym gospodarstwie rolnym w Tomnicach k/Krotoszyna Czerwiec 2000 - Podstawy przetwórstwa spożywczego- dwutygodniowa praktyka w centrali nasiennej CENTNAS w Krotoszynie Luty 2001 - podstawy rachunkowości- dwutygodniowa praktyka w biurze SKR w Koźminie Wlkp. Luty 2005 - miesięczna praktyka w Instytucie Hodowli i Aklimatyzacji Roślin w Smolicach Kwiecień-sierpień 2005 - czteromiesięczna praktyka w indywidualnym gospodarstwie rolnym w Szwajcarii Wrzesień 2005 - miesięczna praktyka w Instytucie Ochrony Roślin w Poznaniu Lipiec 2006 - miesięczna praktyka w Instytucie Ochrony Roślin w Poznaniu Sierpień-listopad 2006 - trzymiesięczna praktyka w indywidualnym gospodarstwie rolnym w Szwajcarii Sierpień-grudzień 2007 - czteromiesięczna praktyka w indywidualnym gospodarstwie rolnym w Szwajcarii ŚWIADECTWA I LICENCJE: Certyfikat Doradca do spraw rolniczych funduszy strukturalnych wydany przez Fundację Wspierania Polskiego Rolnictwa Kurs Aktywne metody poszukiwania pracy zorganizowane przez Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan w Poznaniu Kurs w zakresie prowadzenia biznesu Agroturystycznego zorganizowany przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: - Kierunek Agronomia - specjalność Ochrona Roślin
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik rolnik
Nazwa szkoły: Zespół Szkół Rolniczych w Koźminie Wielkopolskim
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: - Technikum Agrobiznesu - specjalność Rynek Rolny

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Agronom, Zarządca Gospodarstwa,
Wynagrodzenie: 2500 netto
Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Stanowisko: Zootechnik

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na kierunku Zootechnika. Zdobyłam tytuł magistra inżyniera zootechniki i w obrębie tego kierunku chciałabym poszerzać swoją wiedzę i móc wykorzystywać ją w praktyce. Podczas studiów miałam możliwość zapoznania się obszernie z żywieniem zwierząt, wszelkimi aspektami hodowli, dobrostanu. Bardzo zależy mi na zdobyciu doświadczenia zawodowego. Jestem osobą młoda, energiczną, szybko ucząca się i gotowa na nowe wyzwania. Szukam pracy na rejonie województwa wielkopolskiego, powiatu szamotulskiego.

Patrycja

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Jestem osobą dokładną, powierzoną pracę staram się wykonywać rzetelnie. Jestem otwarta na naukę. Poszukuję pracy do czasu ukończenia przeze mnie studiów podyplomowych tj do końca maja 2019 lub ewentualnie na okres krótszy (do uzgodnienia).

Olga

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Stanowisko: praca związana z wyuczonym zawodem

Moim celem jest praca, która pozwoliłaby mi rozwijać i wykorzystywać zdobytą na studiach wiedzę oraz dzielić się nią z innymi. Łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi, mam opinię osoby energicznej, przedsiębiorczej i konsekwentnej. Cechuje mnie silna motywacja i zdolności organizacyjne oraz chęć uczenia się i wykorzystywania wiedzy i umiejętności w praktyce. Chętnie skorzystam z dalszego dokształcania. Uważam, że bardzo dobrze spełniam się w każdej powierzonej mi roli, w czym wspomagają mnie własne doświadczenia, a wiedza teoretyczna, zdobyta podczas studiów oraz z powodu własnego zainteresowania tematem, dostarcza mi wiele innowacyjnych pomysłów, które mogłabym wykorzystać w przyszłej pracy.

Ksenia

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy