Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

Mam silną motywację do pracy w firmie , instytucji o charakterze rolniczym, zgodnym z moim wykształceniem, posiadanie gospodarstwa nie przeszkadza w podjęciu pracy przeze mnie, chcę wykorzystać zdobytą wiedzę na studiach i doświadczenie w pracy, chętnie się uczę i jestem otwarty na nowe doświadczenia oraz podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia. Interesuje mnie rolnictwo i wszystkie dziedziny z nim związane, internet.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: I stopieł - inż. agronomia z agrobiznesem 4 lata zaoczne II stopieł - mgr agronomia
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: studia podyplomowe
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Integracja Europejska, Agrobiznes i Obszary Wiejskie (zasady korzystania z funduszy strukturalnych i rolnych)

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: kierownik administracyjno-gospodarczy
Firma: Spółdzielnia Mieszkaniowa
Obowiązki: Bieżąca działalność związana z funkcjonowaniem Spółdzielni Mieszkaniowej, rozliczenia mediów,nadzorowanie remontów na budynkach należących do Spółdzielni, nadzór nad pracownikami etatowymi,
1234 - 1234
Stanowisko: magazynier - sprzedawca
Firma: PHS Agroma Poznań
Obowiązki: Sprzedaż części do maszyn rolniczych, urządzeń i maszyn rolniczych


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: pracownik administracji, specjalista ds. prod. roślinnej,
Wynagrodzenie: 3000 zł/msc
Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Praca w Państwa firmie wniesie nowe doświadczenia do mojej pracy, a Państwo zyskacie pracownika ambitnego, który bedzie nastawiony na zdobycie jak najlepszych wyników sprzedaży i jak najlepszymi kontaktami z potencjalnymi klientami. Wiem, że praca w tej branży to nie tylko sprzedaż jednorazowa, ale budowanie długotrwałych relacji z Klientami firmy z zagwarantowanym profesjonalnym doradztwem z mojej strony, szybką dostawa zakupionego towaru.Wieloletnia praca w profilu rolniczym pozwoliła mi na zdobycie doświadczenia oraz kontaktów z rolnikami.

Mariola

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Jestem osobą komunikatywną, rzetelną i sumienną, powierzone zadania wykonuję z dużą staranością i precyzją. Praca w zespole nie sprawia mi problemów.

Weronika

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Stanowisko: Do uzgodnienia

Jestem zootechnikiem, obecnie oczekuję na obronę pracy magisterskiej. Moją specjalizacją jest żywienie zwierząt. Odbyłam praktyki zawodowe na fermie brojlerów kurzych oraz w stadninie koni. Poszukuję pracy związanej z moim kierunkiem studiów w okolicach Poznania, Gniezna, Buku lub Stęszewa.Moje zalety to uczciwość, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy.

Agnieszka

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy