Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

marzec 2005; 5-cio miesięczna praktyka zagraniczna w Anglii, przy zbiorze warzyw (fasola, szparagi,cukinie, bób, brokuły) na farmie D. Southall & Sons. czerwiec 2007; praca na owocowej farmie (przy zbiorze truskawek, malin, czereśni) Edward Vinson Ltd. W okresie studiów prace dorywcze w OBI. kurs Wewnętrznego Auditora Jakości. kurs Integrowanej Produkcji Owoców kurs Obrotu i Konfekcjonowania Środków Ochrony Roślin obsługa komputera w zakresie MS Office, Internet

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż. Ogrodnictwa
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza w Lublinie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: kierunek; Ogrodnictwo specjalność: Produkcja Ogrodnicza i Zielarska
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Ogrodnik
Nazwa szkoły: Zespół Szkół Ogrodniczych w Radomiu-Wołnikach
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Produkcja Ogrodnicza dwukrotnie 3 tygodnie praktyk w sadzie prywatnym.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Zasadniczaszkoła Ogrodnicza
Nazwa szkoły: Zespól Szkół Ogrodniczych w Radomiu-Wołnikach
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: praktyki w szkolnych szklarniach, szkółkach i przy szkolnym gospodarstwie rolniczym.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Operator Wytłaczarek
Firma: PipeLife
Obowiązki: Ustawianie maszyn, kontrola produktu.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie:
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: obojętne

Student rolnictwa SGGW, przyszły inżynier (obrona w lutym), znajomość rolnictwa bardzo dobra, dobra orientacja w środkach ochrony roślin i nawozach

Piotr

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: w hodowli zwierząt lub biurowej

Skończyłam zootechnikę na SGGW, przez rok po studiach pracowałam w zawodzie jako zootechnik w hodowli krów mlecznych. w 2011 ukończyłam studia podyplomowe z zarządzania zasobami ludzkimi. Obecnie pracuję w ARiMR. Szukam pracy, która pozwoli mi rozwinąć skrzydła.

Joanna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Witam! Nazywam sie Roman Jasiewicz. Jestem polakiem ze wschodu, obecnie mieszkam na Bialorusi, ale posiadam obywatelstwo polskie. Mam zone i 2 dzieci (4,5 i 1,5 lat). Chcemy mieszkac na wsi. Życie w mieście nie jest chyba dla nas. Chcielibysmy stworzyć gospodarstwo ekologiczne ze zróżnicowaną produkcją roślinną i zwierzęcą oraz własnym drobnym przetwórstwem np. mięsa, pieczywa, sery, oleje, nalewki, miody itp. Jestem tlumaczem ale chce zmienic braze, chce zostac rolnikiem. Mam w tym nie wielkie doswiadczenie: praca we wlasnym ogrodzie z dobrym wynikiem, doświadczenie przy doju mechanicznym kóz. Nie boje sie pracy. Szybko ucze sie wszystkiemu. Bez nalogow. Dobra kondycja fizyczna - gotowość do pracy o różnych porach dnia oraz w weekend. Jestem przyjaźnie nastawiony do ludzi i bezkonfliktowy. Dbam o cudzą własność i szanuje czas innych. Praktykujacy katolik. Prawo jazdy kategoryi B. Zona posiada wyzsza edukacje (jest wykladowca religioznastwa), zna dobrze jezyk angielski, polski zna na poziomie srednim. Ma prawo jazdy kat. B Oprócz wychowywania dzieci prowadzi calkiem gospodarstwo domowe , ogrod z dobrym wynikiem. Pracuje przez internet jako deweloper stron internetowych, jedna z ktorych jest moja strona stworzona calkiem przez nia eurolingua.su Szukam pracy jako pomocnik i inne u pana rolnika,ogrodnika w takim miejscu gdzie moge sie nauczyc rolnictwa. Mile widziana praca w Polsce lub za granica, zakwaterowanie, wynagrodzenie stosownego do powierzonej mi pracy.

Roman

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy