Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

Tolerancja, determinacja, zaangażowanie. Pewność siebie, łatwość nawiązywania kontaktów, poczucie humoru. Sport, literatura piękna, etologia.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Studia inżynierskie na wydziale rolniczym AR we Wrocławiu, kierunek ochrona środowiska. W bloku przedmiotowym znalazły sią m. in. ochrona roślin, ogólna i szczegółowa uprawa roli, chemia rolna, maszynoznawstwo, etc. Z uwagi na specyfiką kierunku ochrona środowiska poznałam zagadnienia związane z ekologią i ochroną środowiska, ekorozwojem i kształtowaniem krajobrazu, ochroną przyrody (ustawodawstwo), rolnictwem ekologicznym.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: studia podyplomowe "Zarządzanie projektami Unii Europejskiej'
Nazwa szkoły: Politechnika Wrocławska
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Na studiach zdobyłam wiedzą i umiejątności z zakresu pozyskiwania i wykorzystywania funduszy strukturalnych i innych środków Unii Europejskiej, które mogą byą zastosowane do zarządzania w administracji publicznej, instytucjach publicznych, przedsiąbiorstwach i innych organizacjach, w tym NGO.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Praca magisterska, pod kierownictwem prof. Ewy Sawickiej-Sienkiewicz, obejmowała badania odporności metodami molekularnymi rodów ziemniaka na mątwika ziemniaczanego. Badania, prowadzone w katedrze Hodowli Roślin i Nasiennictwa, miały charakter głównie charakter metodyczny.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: specjalista
Firma: Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu
Obowiązki: Przygotowywanie materiałów do miesięcznika wydawanego przez DODR "Twój Doradca Rolniczy Rynek" - wywiady, reportaże, publikacje popularyzatorskie i problemowe, przygotowywanie materiałów fotograficznych, współpraca z instytucjami rolniczymi, rolnikami i firmami działającymi w branży agro. Pozyskiwanie reklamodawców do miesięcznika TD RR. Udział w przygotowywaniu i prowadzeniu konferencji organizowanych i współorganizowanych przez DODR. Zajęcie pierwszego miejsca w konkursie ogłoszonym przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego "Tak działa ZPOR na Dolnym Śląsku". Ukończenie kursu zorganizowanego przez CDR w Brwinowie upoważniającego do wpisania na listę doradców rolniczych uprawnionych do doradzania w zakresie oceny gospodarstwa rolnego pod względem spełniania wymogów wzajemnej zgodności (cross-compliance) w gospodarstwie rolnym.
1234 - 1234
Stanowisko: dziennikarz
Firma: Wydawnictwo PROMARK Sp. z o.o. "Poradnik Rolniczy"
Obowiązki: Samodzielne redagowanie miesięcznika "Wieś Dolnośląska" wydawanego przez Dolnośląską Izbę Rolniczą. Przygotowywanie materiałów prasowych, fotograficznych, korekta, pozyskiwanie reklamodawców, promocja i sprzedaż prenumeraty "Poradnika Rolniczego'
1234 - 1234
Stanowisko: umowa-zlecenie
Firma: Agencja reklamowa EKSA Sp. z o.o.
Obowiązki: Promocja projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Spójności. Przygotowywanie komunikatów prasowych, prowadzenie konferencji prasowych, spotkań informacyjnych z mieszkańcami.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 2500 zł (netto)
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

jestem młoda, dyspozycyjna, chętna do pracy, otwarta na nowości, chcę poszerzać swoje horyzonty, szybko się uczę, jestem otwarta, lubię pracować w zespole

Karolina

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Posiadam wiele umiejętności - "złota rączka".Jestem osobą odpowiedzialną , sumienną , dokładnie wykonującą powierzone obowiązki , bez nałogów. Dobrze czuje się w wielu zawodach.

Zenon

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Jestem tegoroczną absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, na kierunku Rolnictwo ze specjalizacją Agronomia. Choć moje doświadczenia zawodowe jest niewielkie zapewniam, że mam dużo zapału i chęci do pracy. Jestem człowiekiem młodym i ambitnym, o entuzjastycznym nastawieniu do życia. Do moich głównych zalet mogę zaliczyć: pracowitość, sumienność i dokładność. Jestem osobą energiczną, godną zaufania, punktualną, dyspozycyjną oraz skrupulatną. Potrafię doskonale zorganizować sobie pracę.

Magdalena

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy