Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

-sumienność i zorganizowanie, -praca w zespole i indywidualnie, -komunikatywność, -otwartość na nowe doświadczenia, -uczciwość, -dyspozycyjność, -sprawność fizyczna i manualna.


O MNIE

-książka -sport

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Pracownik wykfalikowany
Nazwa szkoły: Liceum Zawodowe w Kwidzynie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Operator procesów technologicznych przemysłu spożywczego

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik szklarni
Firma: Tomato JTM Gospodarstwo Ogrodnicze
Obowiązki: Pielęgnacja roślin
1234 - 1234
Stanowisko: Sprzedawca-kasjer
Firma: Sklep Spożywczo-Przemysłowy
1234 - 1234
Stanowisko: Sprzedawca-Kasjer
Firma: Przedsiębiorstwo-Handlowo-Usługowe
1234 - 1234
Stanowisko: Sprzedawca
Firma: Sklep Mięsno-Spożywczy
1234 - 1234
Stanowisko: Sprzedawca
Firma: Powszechna Spółdzielnia Spożywców


Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: czasowa
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Skończyłem makrokierunek Bioinżynieria produkcji żywności, którego materiał opierał się o szeroką wiedzę z dziedziny hodowli i użytkowania zwierząt oraz produkcji i przetwórstwa żywności - inż. Na drugim stopniu ukończyłem zootechnikę oraz technologię żywności i żywienie człowieka. Dzięki temu posiadam wiedzę z dziedziny produkcji "od pola do stołu". Język angielski - średnio zaawansowany. Prawo jazdy kat. B, obsługa office Interesuję się zdrowym trybem życia, zwierzętami, gotowaniem, sportem, polityką oraz muzyką.

Radosław

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję. Lubię podejmować nowe wyzwania

Patrycja

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: Każde w branży rolniczej

Jestem Absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Rolnictwo o specjalizacji Informatyka w Rolnictwie. Swoją pracę zawodową rozpocząłem w firmie ZYX-Target Sp. z. o. o. jako specjalista ds. pozyskiwania baz danych. Obecnie jestem ekonomistą w Instytucie Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej-PIB i zajmuję się oceną sytuacji dochodowej podstawowych produktów roślinnych i zwierzęcych. Uważam, że najlepszym miejscem na kontynuowanie mojej kariery zawodowej jest branża rolnicza. Zdobyte przeze mnie dotychczas doświadczenie zawodowe, jak i podczas całej edukacji powinna pozwolić mi na poradzenie sobie w każdej z dziedzin rolnictwa od techniki rolniczej poprzez produkcje roślinną i zwierzęcą po ogrodnictwo. Otwarty jestem również na propozycje pracy związane z doradztwem rolniczym oraz innymi dziedzinami.i czas pracy. Obecnie jestem ekonomistą w Instytucie Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej-PIB. Uważam, że najlepszym miejscem na kontynuowanie mojej kariery zawodowej jest branża rolnicza. Pozyskana wiedza podczas szkoły średniej oraz studiów wyższych powinna pozwolić mi na poradzenie sobie w każdej z dziedzin rolnictwa od techniki rolniczej poprzez produkcje roślinną i zwierzęcą po ogrodnictwo. Otwarty jestem również na propozycje pracy związane z doradztwem rolniczym oraz innymi dziedzinami związanymi z rolnictwem.

Arkadiusz Dominik

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy