Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Umiem zarządzać ludźmi, robię to tak, aby pracownicy mieli do mnie zaufanie Ludzie mają pracować nie tylko dla firmy, mają pracować także dla mnie. Kiedy trzeba, to działam nieszablonowo. W codziennej pracy stawiam na innowacyjność, skuteczną komunikację, rozwój pracowników, pracę zespołową. Niezmiernie ważne jest dla mnie zorientowanie na klienta i praca z nim. Jak coś jest skomplikowane, to upraszczam ile się da. Język angielski znam w stopniu komunikacyjnym, kiedyś znałem rosyjski, komputer nie stanowi dla mnie problemu. Posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu pojazdów. Uczestniczyłem w wielu szkoleniach sprzedażowych i byłem jednym z najlepszych.


O MNIE

Jestem człowiekiem spokojnym i cierpliwym. Znajomi mówią, że wytrącić mnie z równowagi to duża sztuka. Po pracy relaksuję się przy pracy we własnym ogrodzie, w czasie żniw wiele satysfakcji dostarcza mi pomoc mojemu sąsiadowi rolnikowi. Może dziwić ostatni, krótki okres mojej pracy w Sparex Polska. Mogę powiedzieć, że rozstanie nastąpiło z winy pracodawcy (mam to na piśmie) Reorganizacja firmy to bardzo odpowiedzialne zadanie. Z reguły to jest proces rozciągnięty w czasie. Czasami obroty firmy tracą na tym chwilowo. Tak było i w moim przypadku. Mogę się jednak pochwalić, że pod koniec 2007 roku (od września) Sparex w Polsce zaczął wychodzić na prostą. Niestety, decyzje za granicą (szefa miałem w Anglii) zostały już podjęte.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: absolwent
Nazwa szkoły: X LO w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: profil matematyczno - fizyczny
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział Melioracji i Inżynierii środowiska

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Szef . Sprzedaży
Firma: Sparex Polska Sp. z o o.
Obowiązki: Moim głównym zadaniem była restrukturyzacja działu sprzedaży oraz podejmowanie działań w celu zwiększenia obrotów firmy. Restrukturyzacja wiązała się ze zwiększeniem liczby przedstawicieli handlowych, nowym podziale terenu pracy. Wprowadziłem nowe rozwiązania marketingowe, zajmowałem się również szkoleniem podległych mi pracowników.
1234 - 1234
Stanowisko: Regionalny Przedstawiciel Handlowy
Firma: Wrigley Poland Sp. z o o.
Obowiązki: Odpowiadałem za rozwój współpracy z klientami kluczowymi firmy na terenie zachodniej Polski. Podlegli mi ludzie zajmowali się tworzeniem pozytywnego wizerunku firmy podczas codziennych odwiedzin klientów. Ja odwiedzałem naszych partnerów 2,3 razy w miesiącu i zajmowałem się głównie negocjacjami handlowymi
1234 - 1234
Stanowisko: własna działalność gospodarcza
Firma: Paweł Surma
Obowiązki: W tym okresie pracowałem dla Wrigley Poland ( na zasadzie samozatrudnienia), jako przedstawiciel handlowy. Tworzyłem sieć sprzedaży detalicznej w Polsce, następnie przejmowałem coraz większych klientów


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: regionalny doradca, kierownik marketingu, praca w agencjach rządowych (rolniczych),
Wynagrodzenie: powyżej 2500 zł netto.
Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

dr inż. nauk rolniczych, specjalizacja: ochrona i kształtowanie środowiska Zdobyte doświadczenie badawcze i dydaktyczne:  Umiejętność samodzielnego zaplanowania eksperymentu badawczego;  Umiejętność samodzielnego przeprowadzenia szeroko zakrojonych pomiarów terenowych;  Umiejętność przedstawienia uzyskanych wyników w formie artykułów badawczych oraz prezentacji i posterów na konferencjach polskich i międzynarodowych;  Umiejętność bezkonfliktowej współpracy nad projektami naukowymi prowadzonymi w polskich i zagranicznych zespołach badawczych;  Doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych w językach polskim i angielskim.  Umiejętność prowadzenia analiz laboratoryjnych (oznaczanie stężenia wybranych związków chemicznych w pobranych próbkach wody gruntowej);  Umiejętność przeprowadzenia badań stężenia różnych substancji zanieczyszczających w zakładach pracy;  Umiejętność prowadzenia analiz laboratoryjnych mających na celu ocenę stężenia poszczególnych substancji stanowiących zanieczyszczenia w zakładach pracy.

Bogna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Jestem technikiem weterynarii. Obecnie studiuję zootechnikę na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Jestem osobą odpowiedzialną, potrafię pracować w grupie. Rzetelnie wykonuję powierzone mi obowiązki. Posiadam prawo jazdy kat.B. Władam językiem angielskim w stopniu średnio zaawansowanym w mowie i piśmie.

Patrycja

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Dzień dobry. Pochodzę z wioski. Mam durze doświadczenie przy pracach na gospodarstwach rolnych, ponieważ razem z dziećmi prowadziłam własne gospodarstwo na Ukrainie hodowla bydła ptactwa, (rolnictwo warzywa). W Polsce pracowałam w firmie sprzątającej na myjni (mechanicznej) oraz przy pracach sezonowych (zbieranie truskawek, jabłek, kapusty i t d). Czekam na odpowiedz. Dziękuję. Teł: +48884287399; +48602719032.

Olha

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy