Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

Posiadam wieloletnie doświadczenie w handlu, mam doświadczenie w kontaktach z klientami oraz w pracy biurowej. Lubię pracę, szybko się uczę i dostosowuję do nowych sytuacji na rynku, jestem otwarty na nowe doświadczenia. Charakteryzuje mnie również dyspozycyjność oraz kreatywność.Kontynuacja kariery zawodowej związana z kontaktem z klientem i poszerzaniem wiedzy sprzedażowej, dałaby mi możliwość rozwoju i pozwoliła na zaspokojenie moich ambicji zawodowych. Pochodzę z rodziny rolniczej. Często pomagałem Rodzicom w prowadzeniu gospodarstwa rolnego dzięki czemu jestem zaznajomiony z produktami pochodzenia rolnego. ZAINTERESOWANIA:Gry zespołowe (piłka nożna, siatkówka),Muzyka,Wędkarstwo.

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Budownictwa
Nazwa szkoły: Zespół Szkół Zawodowych im. Noblistów Polskich, Technikum Budowlane w Choszcznie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Patrz jak niżej w przebiegu kariery zawodowej.
1234 - 1234
1234 - 1234

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Handlowiec
Firma: Własna działalność gospodarcza Adimax, Handel RTV, AGD
Obowiązki: kontakty z dostawcami korporacyjnymi, kontakty handlowe z klientami i ich obsługa, udzielania informacji o produktach, przedstawianie korzyści, wprowadzanie nowych usług i rozwiązań Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, Dobra organizacja i samodzielność w pracy,Komunikatywność, Umiejętność perswazji, argumentowania, Wytrwałość i skuteczność w działaniu, Praktyczne podejście do rozwiązywania problemów,


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 1400 netto
Region: Zachodniopomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Jestem osobą zorganizowaną i energiczną. Potrafię skutecznie pracować samodzielnie jak i w zespole. Jestem otwarta na nowe wyzwania. Należę do osób punktualnych i konsekwentnych. Dążę do realizacji powierzonych mi zadań. Szukam pracy na stałe.

Renata

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Stanowisko: kontroler weterynaryjny/przedstawiciel handlowy/ zootechnik

W 2009 r. ukończyłam studia Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie z tytułem inżyniera Zootechniki. Posiadam kwalifikacje instruktora jazdy konnej. Posiadam doświadczenie w handlu. Prowadzę własną działalność gospodarczą sprzedaż pasz i suplemenetów dla koni, prze co nabieram dodatkowego doświadczenia. Lubię pracę w terenie posiadam dobry kontakt z ludźmi. Jestem komunikatywna i odpowiedzialna oraz odpowiednio wypełniam zamierzone mi cele.

Monika

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Stanowisko: laborantka

jestem osobą przede wszystkim uczciwą; i rzetelną. Jako osoba dyspozycyjna pragnę się dalej rozwijać i realizować w powierzanych mi zadaniach. Potrafię pracować w zespole, o czym może świadczyć moja działalność w Kole Naukowym Inżynierii Genetycznej. Nadmieniam, że jestem chętna do pogłębiania wiedzy i odbywania wszelkiego rodzaju szkoleń czy podjęcia dalszej edukacji. Po trzecim roku studiów odbyłam praktyki pogłębiające wiedzę o metodzie PCR-RFLP, rozdziale elektroforetycznym i interpretacji wyników. Pracowałam także przy izolacji DNA z krwi obwodowej, optymalizacji metody PCR oraz immunoelektroforezie wykorzystywanej do diagnostyki szpiczaka mnogiego. W pracowniach mikrobiologii, biochemii i hematologii zajmowałam się testami API (API 10S, API Staph), testem Strepto PLUS, oznaczaniem wrażliwości różnych szczepów na antybiotyki. Zapoznałam się ze sposobami posiewu materiału z różnych źródeł na podstawowe typy podłóż mikrobiologicznych oraz z pracą automatycznych analizatorów hematologicznych i automatycznego analizatora markerów nowotworowych.

Sylwia Julita

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy