Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Umiejętności i kompetencje

Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: zarządca,kierownik zakładu,
Wynagrodzenie: pow,3000 zl
Region: Warmiń„sko-mazurskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Stanowisko: pracowink techniczny DDD asystent

Jestem lekarzem weterynarii.Pracowałem w Zakładzie farmakologii UW-M Olsztyn.Następnie prowadziłem własną działalność gospodarczą.Po jej zakończeniu odbyłem wielomiesięczny staż w celu przywrócenia praw wykonywania zawodu.Chętnie przyjmę prace na stanowisku technicznym.Jestem dyspozycyjny i zaangażowany w pracę.Latwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich jest moim atutem.Umiejętnie posługuję się programami komputerowymi.

Maciej

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Praktyki w oborze krów mlecznych, nadzór stada bydła mięsnego. Praktyki w stadninie koni trakeńskich- Niemcy. Ukończony kurs inseminacji bydła organizowany przez SHiUZ Olecko.ukończony kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna. Angielski- biegle w mowie i piśmie, niemiecki- podstawowy (w trakcie intensywnej nauki).

Paulina

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Inżynier rolnictwa specjalność: agrobiznes i agroturystyka, obecnie student magisterskich studiów niestacjonarnych na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie o kierunku technologia żywności i żywienia człowieka ze specjalizacją mięso.Od 18 r. ż pracowałem i zarządzałem rodzinnym gospodarstwem rolnym współpracującym z mleczarnią. Oprócz tego odbyłem kilka praktyk m.in. praktyka związana ze sprzedażą artykułów rolniczych, kilka praktyk miesięcznych dotyczących branż:roślinnej, zwierzęcej i mechanizacyjnej a także w Zakładznie Usług Komunalnych, posiadam także kurs na kombajn zbożowy a także kurs na kasy fiskalne, a także aktualne badania Sanepidu Jestem osobą kreatywną, komunikatywną, dyspozycyjną.

Gabriel

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy