Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Lekarz Weterynarii, mężczyzna, poszukuje pracy w lecznictwie weterynaryjnym /interesuje mnie leczenie drobiu i dużych zwierząt, ewentualnie weterynaryjna hurtownia farmaceutyczna, teren całej Polski/ Jestem osobą szybko uczącą się i otwartą na wiedzę, gotową do zmiany miejsca zamieszkania.


O MNIE

Jestem osoba pracowitą i odpowiedzialna, posiadam doświadczenie pracy w zespole. Jestem kreatywny i potrafię samodzielnie motywować się do pracy, swoja osobą oferuje pracowitość, rzetelność, odpowiedzialność i elastyczność w dostosowaniu się do wymagań. Jestem osoba komunikatywną, łatwo nawiązuje kontakty, bardzo szybko się uczę. Pomimo tego, że aktualnie przebywam w Katowicach jestem gotowy do zmiany miejsca zamieszkania.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: lekarz medycyny weterynaryjnej
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza w Lublinie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: lekarsko-sanitarno-weterynaryjne

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: inspektor
Firma: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Katowicach
Obowiązki: Praca w dziale higieny środków spożywczych pochodzenia zwierzęcego, środków żywienia zwierząt oraz nadzoru nad ubocznymi produktami pochodzenia zwierzęcego i nadzoru farmaceutycznego, gdzie byłem również koordynatorem ds. systemu RASFF.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: czasowa
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Mężczyzna lat 51,wolny bez zobowiązań i nałogów.Wykształcenie średnie techniczne(ekonomista).Prawo jazdy kat B C CE,certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym transporcie rzeczy,uprawnienia koparko-ładowarki, ładowarki do 2,5m3 z doświadczeniem zawodowym. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej[handel detaliczny i hurtowy,usługi transportowe i budowlane) Podejmę prace w dużym gospodarstwie rolnym,wraz z zamieszkaniem.

Joachim

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Poszukuje pracy jako traktorzysta, kombajnista. interesują mnie oferty najlepiej z możliwością zamieszkania w miejscu pracy. Jestem osoba ambitną, kreatywną, odpowiedzialną a także pracowitą. Posiadam prawo jazdy kat: B, B+E, C, C+E a także uprawnienia na kombajn. Do tej pory pracowałem jako traktorzysta na ciągniku John Deere 6530. jestem z okolic Krakowa, szukam pracy na terenie całego kraju

Kornel

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: zootechnik

Jestem samodzielny i bardzo odpowiedzialny, ambitny i konsekwentny w dążeniu do celu. Powierzone mi zadania wykonuję sumiennie. Jestem otwarty na nowe idee, szybko się uczę.

Artur

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy