Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą punktualną,odpowiedzialną umiejącą pracowac w zespole,lubiącą nowe wyzwania i zdobywanie nowych umiętności.Potrafię obsługiwac programy komputerowe takie jak:Microsoft Word, Power Point oraz Internet Explorer. Znam język angielski w stopniu komunikatywnym.


O MNIE

Moje główne zainteresowania to:sport,muzyka,motoryzacja,podróże

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inzynier rolnictwa
Nazwa szkoły: Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Zarządzanie produkcją w rolnictwie,ochrona roślin
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik żywienia oraz gospodarswta domowego
Nazwa szkoły: Zespół Szkół Rolniczych w Wojewodzinie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Technologia żywności,obsluga ruchu turystycznego oraz organizacja usług hotelarskich

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Inspektor terenowy
Firma: Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Bialymstoku
Obowiązki: Pobieranie prób gleby,wody,nawozów,pasz do celów badawczych na obecnośc różnych niepożądanych form oraz patogenów,doradztwo rolnicze w zakresie odpowiedniego planowania pracy w gospodarstwie
1234 - 1234
Stanowisko: pracownik biurowy,doradca rolniczy
Firma: Powiatowy Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Grajewie
Obowiązki: Praca biurowa polegająca na wypelnianiu dokumentów związanych z pracą,doradzanie rolnikom w jaki sposób pozyskiwac fundusze Unijne oraz jakie kryteria muszą byc spełnione w celu uzyskania pieniędzy Unijnych,organizacja szkoleń dla rolników


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 1400-1500
Region: Podlaskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Stanowisko: handlowiec, przedstawiciel handlowy

Jestem absolwentem Politechniki Białostockiej, kierunku Ochrona Środowiska. W czasie nauki pracowałem także w gospodarstwie rolnym zajmującym się produkcją rośliną i zwierzęcą. Pozwoliło mi to na dobre poznanie branży rolniczej zarówno od strony teoretycznej jak również praktycznej. Posiadam dużą wiedzę na temat gleby, wody, produkcji roślinnej i zwierzęcej ponieważ temat mojej pracy dyplomowej był ściśle związany z branżą rolniczą. Jestem odpowiedzialny, uczciwy i pracowity. Zawsze staram się wykonywać solidnie powierzone mi obowiązki i zadania. Chętnie podejmuję nowe wyzwania. Łatwo nawiązuję kontakt z nowo poznanymi osobami.

Tadeusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Jestem studentką drugiego roku studiów magisterskich , o specjalności Kształtowanie jakości surowców zwierzęcych. Chciałabym podjąć pracę w czasie studiów, gdyż zajęcia realizuję tylko 2 dni w tygodniu (wtorek- środa). Należę do osób zorganizowanych i wytrwałych. Jestem konsekwentna i sumienna w tym co robię. W lutym ubiegłego roku zdobyłam tytuł inżyniera: Bioinżynierii produkcji żywności .Podczas realizacji studiów inżynierskich zdobyłam wiedzę na temat chowu i hodowli zwierząt gospodarskich, a także przetwórstwa surowców zwierzęcych. Mój kierunek ukończenia studiów określany jest: - Od pola do stołu myślę, że zdobyłam wiedzę, ukierunkowaną zgodnie z Państwa wymaganiami. Ponadto dodatkowym atutem jest odbycie praktyki w Zakładach Mięsnych Morliny oddział Grupy Anikex SA, gdzie zapoznałam się z całą linia produkcyjną, wytwarzaniem nowych wyrobów i organizacją zakładu. Urodziłam się na wsi i wychowałam się w gospodarstwie, bardzo lubię kontakt ze zwierzętami, wiem jak zapewnić im dobre warunki bytowe i żywieniowe, jestem świadoma ich zapachów i zachowania. Posiadam zakres wiedzy na temat wpływu transportu na ubytki masy ciała kurcząt brojlerów i skład chemiczny mięsa. Informacje te poszerzyłam realizując pracę inżynierską z powyższych zagadnień. A także posiadam rozwiniętą wiedzę z działu dobrostanu zwierząt gospodarskim, ponieważ na podobny temat realizuję pracę magisterską Chciałabym rozwinąć swoje umiejętności i współpracować z Firmą. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mej kandydatury na stanowisko, które będzie adekwatne do mojego wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego jakie Państwo oferujecie.

Barbara

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Podlaskie

Stanowisko: Księgowa

Posiadam blisko 3 lata doświadczenia pracy w księgowości. W tym czasie wyspecjalizowałam się w zakresie prawa podatkowego, międzynarodowych standardów rachunkowości oraz zasad rachunkowości zarządczej. Moją mocną stroną jest dokładność, staranność oraz potrzeba ciągłego doskonalenia.

Iwona

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy