Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jako osoba ambitna chciałabym podjąć pracę pozwalającą na ciągły rozwój zawodowy, ukierunkowaną na zdobywanie stanowiska odpowiedzialnego i kreatywnego, które pozwoli mi wykorzystać wiedzę zdobytą podczas pięciu lat studiowania oraz pracy- zwłaszcza za granicą. Będąc osobą otwartą, nie konfliktową, łatwo adaptującą się w nowym środowisku sprawdzę się zarówno w pracy samodzielnej jak i zespołowej. Brak doświadczenia w pracy obiecuję nadrobić pełnym zaangażowaniem i szybką nauką nowych, postawionych przede mną obowiązków i wyzwań. UMIEJĘTNOŚCI: -Języki: Język angielski - w stopniu b. dobrym w mowie i piśmie (poziom FCE) Język francuski - w stopniu podstawowym -Obsługa komputera - praca w środowisku MS Windows, Internet, znajomość programów hodowlanych Znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją- Kaizen -Prawo jazdy: kategoria B


O MNIE

Snowboard, jazda konna, wystawy kotów rasowych

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: wyksztaścenie średnie
Nazwa szkoły: X Liceum Ogólnokszaścące
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Profil:biologiczno-chemiczny łwiadectwo z czerwonym paskiem
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister Inżynier Zootechniki
Nazwa szkoły: Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek:Zootechnika Specjalność:Biologia rozrodu zwierząt praca magisterska na oceną bardzo-dobrą nagroda lektora za bardzo-dobre wyniki Certyfikat inseminacji:łwił,owiec i kóz

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Inspektor jakości
Firma: Honda of the UK Manufacturing Ltd. w Swindon
Obowiązki: Kontrola jakości poszczególnych silników- głowic(Hawk Eye Programme), sprawdzanie zgodności produkowanych części - inspekcja końcowa - z wewnętrznymi standardami oraz normą ISO9002. Prowadzenie linii zaworów: wypełnianie raportów początkowych, końcowych(Check Sheet System),kontrola maszyn, przydzielanie stanowisk pracy, realizacja i kontrola targetów, przeprowadzanie drobnych napraw(Rework). Certyfikat NVQLevel2-Performing Manufacturing Operations.
1234 - 1234
Stanowisko: Praktykant
Firma: Mazowieckim Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Łowiczu
Obowiązki: Praca w laboratorium i banku nasienia buhajów. Przygotowywanie sprzętu laboratoryjnego, przeprowadzanie analizy nasienia, odbiór zamówień i kontrola ich realizacji, nawiązywanie kontaktów z klientami, prowadzenie ksiąg hodowlanych.
1234 - 1234
Stanowisko: Supervisior na farmie owocowej
Firma: E.C Drummond, Ross-on-Wye, England.
Obowiązki: Organizacja pracy, zatwierdzanie jakości produktów, tworzenie zamówień i ich realizacja, fakturowanie, prowadzenie rachunków farmy oraz nadzorowanie linii produkcyjnej.
1234 - 1234
Stanowisko: Przedstawiciel handlowy
Firma: Firma "ERI" w Krakowie
Obowiązki: Dystrybucja kalkulatorów, nawiązywanie kontaktów z klientami, prowadzenie treningów, fakturowanie. Zapoznanie się z prawami sprzedaży i negocjacji.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: zootechnik/handlowiec,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Małopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Jestem osoba sumienną, odpowiedzialną, zadania powierzane mi przez kogoś do wykonania staram się wykonywać z pełnym zaangażowaniem, najlepiej, jak potrafię. Ponadto jestem osobą punktualną, można na mnie polegać jeśli chodzi o sprawy organizacyjne. Natomiast jeśli chodzi o umiejętności to rolnictwo jest kierunkiem, który ukończyłam blisko rok temu i jest to kierunek, który wybrałam nieprzypadkowo. Urodziłam się bowiem i przez 20 lat mieszkałam na wsi, moi rodzice prowadzą gospodarstwo rolne, stąd też taki wybór. Ponadto chemia, biologia czy fizyka to dziedziny, które nigdy nie sprawiały mi problemu, takie, które zawsze chętnie zgłębiałam, a kierunek, który ukończyłam oparty był głównie na tychże przedmiotach.

Iwetta

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Uniwersytet Rolniczy im. H. Kołłątaja w Krakowie Wydział: Technologia Żywności i Żywienia Człowieka Specjalność: Technologia Żywności (tytuł mgr inż.) Silne strony: - zdolność analitycznego myślenia - umiejętność pracy pod presją czasu - znakomite zdolności organizacyjne - umiejętność kierowania zespołem - rzetelność, dokładność, terminowość.

Edyta

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Witam, jestem studentką 3 roku ogrodnictwa z marketingiem na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Jestem ambitna i sumienna. Energiczna i pracowita. Szybko się uczę, interesuje się ogrodnictwem i poszerzaniem wiedzy w tej dziedzinie. Lubię pracować z ludźmi i w zespole. Jestem dyspozycyjna.

Dagmara

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy