Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Doskonałe umiejętności w zarządzaniu gospodarstwem rolnym, dobra znajomość organizacji prac produkcji roślinnej i zwierzęcej, znajomość utrzymania prawidłowego poziomu technicznego maszyn i urządzeń, umiejętność organizacji pracy podległej załogi, doświadczenie w pracy w zespole, umiejętność osiągania korzystnych wyników produkcyjnych i minimalizacji kosztów, znajomość zasad bhp i p.poż.


O MNIE

hobby: myślistwo, łowiectwo

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż. rolnictwa
Nazwa szkoły: Akademia Rolniczo-Techniczna w Olsztynie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: wydział rolniczy, znajomość podstaw produkcji roślinnej i zwierzącej

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: starszy specjalista produkcji roślinnej, kierownik gospodarstwa rolnego, zastępca dyrektora ds. zakładów rolnych, pełnomocnik tymczasowego zarządcy gospodarstwa rolnego Skarbu Państwa, zastępca kierownika gospodarstwa rolnego
Firma: Agro-Fumdusz Mazury Sp. z O.O. Drogosze powstałej w drodze dzierżawy z AWRSP O/T Olsztyn Gospodarstwo Rolne Korsze w Administrowaniu
Obowiązki: odpowiedzialność za: organizację i bezpieczeństwo pracy, powierzone mienie, stosowanie środków ochrony roślin. Doskonałe umiejętności w zarządzaniu gospodarstwem rolnym, dobra znajomość organizacji prac produkcji roślinnej i zwierzęcej, znajomość utrzymania prawidłowego poziomu technicznego maszyn i urządzeń, umiejętność organizacji pracy podległej załogi, doświadczenie w pracy w zespole, umiejętność osiągania korzystnych wyników produkcyjnych i minimalizacji kosztów, znajomość zasad bhp i p.poż.
1234 - 1234
Stanowisko: Stażysta w tym służba wojskowa
Firma: Bydgoskie Przedsiębiorstwo Nasienne Centrala Nasienna O-Toruń
Obowiązki: znajomość uprawy roślin nasiennych


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Kierownik Produkcji Roślinnej,
Wynagrodzenie: 4000
Region: Warmiń„sko-mazurskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Praktyki w oborze krów mlecznych, nadzór stada bydła mięsnego. Praktyki w stadninie koni trakeńskich- Niemcy. Ukończony kurs inseminacji bydła organizowany przez SHiUZ Olecko.ukończony kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna. Angielski- biegle w mowie i piśmie, niemiecki- podstawowy (w trakcie intensywnej nauki).

Paulina

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Stanowisko: pracowink techniczny DDD asystent

Jestem lekarzem weterynarii.Pracowałem w Zakładzie farmakologii UW-M Olsztyn.Następnie prowadziłem własną działalność gospodarczą.Po jej zakończeniu odbyłem wielomiesięczny staż w celu przywrócenia praw wykonywania zawodu.Chętnie przyjmę prace na stanowisku technicznym.Jestem dyspozycyjny i zaangażowany w pracę.Latwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich jest moim atutem.Umiejętnie posługuję się programami komputerowymi.

Maciej

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Jestem osobą ambitną i szybko się uczę a zarazem łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi i dlatego uważam, że z łatwością dostosuje się do warunków pracy. Zapewniam, że potrafię wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą na studiach i chciałbym odwdzięczyć się uczciwą i rzetelną pracą za umożliwienie mi zatrudnienia i zdobywania doświadczeń.

Natalia

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy