Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Doskonałe umiejętności w zarządzaniu gospodarstwem rolnym, dobra znajomość organizacji prac produkcji roślinnej i zwierzęcej, znajomość utrzymania prawidłowego poziomu technicznego maszyn i urządzeń, umiejętność organizacji pracy podległej załogi, doświadczenie w pracy w zespole, umiejętność osiągania korzystnych wyników produkcyjnych i minimalizacji kosztów, znajomość zasad bhp i p.poż.


O MNIE

hobby: myślistwo, łowiectwo

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż. rolnictwa
Nazwa szkoły: Akademia Rolniczo-Techniczna w Olsztynie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: wydział rolniczy, znajomość podstaw produkcji roślinnej i zwierzącej

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: starszy specjalista produkcji roślinnej, kierownik gospodarstwa rolnego, zastępca dyrektora ds. zakładów rolnych, pełnomocnik tymczasowego zarządcy gospodarstwa rolnego Skarbu Państwa, zastępca kierownika gospodarstwa rolnego
Firma: Agro-Fumdusz Mazury Sp. z O.O. Drogosze powstałej w drodze dzierżawy z AWRSP O/T Olsztyn Gospodarstwo Rolne Korsze w Administrowaniu
Obowiązki: odpowiedzialność za: organizację i bezpieczeństwo pracy, powierzone mienie, stosowanie środków ochrony roślin. Doskonałe umiejętności w zarządzaniu gospodarstwem rolnym, dobra znajomość organizacji prac produkcji roślinnej i zwierzęcej, znajomość utrzymania prawidłowego poziomu technicznego maszyn i urządzeń, umiejętność organizacji pracy podległej załogi, doświadczenie w pracy w zespole, umiejętność osiągania korzystnych wyników produkcyjnych i minimalizacji kosztów, znajomość zasad bhp i p.poż.
1234 - 1234
Stanowisko: Stażysta w tym służba wojskowa
Firma: Bydgoskie Przedsiębiorstwo Nasienne Centrala Nasienna O-Toruń
Obowiązki: znajomość uprawy roślin nasiennych


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Kierownik Produkcji Roślinnej,
Wynagrodzenie: 4000
Region: Warmiń„sko-mazurskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Ukończyłem Liceum Ogólnokształcące w Nowym Dworze Mazowieckim o profilu lingwistycznym ( rozszerzony język niemiecki i angielski). W 2003r. podjąłem studia na Wydziale Leśnym w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. W trakcie studiów zdobyłem wiedzę m. in z zakresu matematyki, statystyki, ekonometrii, systemów informacji przestrzennej ( ArcGis) oraz rozwinąłem zdolność analitycznego myślenia. Dyplom inżyniera leśnika uzyskałem w roku 2008. W celu praktycznego pogłębiania swojej wiedzy odbyłem roczny staż w Nadleśnictwie Wipsowo (RDLP w Olsztynie), w trakcie którego poza praktycznym przygotowaniem zawodowym, posiadłem umiejętność interpretacji zgromadzonych danych oraz ich opracowania z zastosowaniem programów projektowych i sprzedażowych(ArcGis, Exel, Statistica, SubiektGT). Jestem osobą komunikatywną, bardzo szybko aklimatyzującą się w nowym otoczeniu. Potrafię sprawnie pracować w sytuacjach stresowych, poważnie traktuję wykonywaną pracę i sumiennie wywiązuję się z powierzonych mi obowiązków. Uchodzę za osobę zgodnie współpracującą w większym zespole pracowników. Moim atutem jest również dyspozycyjność, dokładność, dbałość o szczegóły i gotowość do podejmowania nowych wyzwań. Lubię pracować z ludźmi, a dzięki wyniesionej z rodzinnego domu, wysokiej kulturze osobistej, łatwo nawiązuje kontakt z nowopoznanymi osobami.

Łukasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Jestem młodą (25l.), ambitną osobą, bez doświadczenia, jednak bardzo szybko się uczę. Posiadam wysokie zdolności interpersonalne. Jestem osobą bardzo odporną na stres, który dodatkowo motywuje mnie do lepszej pracy.

Małgorzata

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Warmiń„sko-mazurskie

Witam serdecznie,od 7 lat jestem przedstawicielem handlowym także mam duże doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej.Mieszkam na wsi pod Mrągowem więc potrzeby i problemy rolników znam od podszewki. Od dłuższego czasu pomagam w sprzedaży w punkcie paszowym w Mrągowie.

Paweł

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy