Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem młodą osobą posiadająca dyplom magistra inżyniera Akademii Rolniczej w Krakowie. Poszukuję pracy w branży rolniczej, zarówno w produkcji zwierzęcej jak i roślinnej. Posiadam szeroki wachlarz umiejętności począwszy od wiedzy stricte rolniczej dotyczącej hodowli i biologii zwierząt, poprzez obsługę urządzeń biurowych , kasy fiskalnej, czy komputera , skończywszy na znajomości jerzyka angielskiego na poziomie FCE i prawie jazdy. Moją specjalizacją na studiach był rozród zwierząt domowych. Pracę magisterską pisałam na temat falowego wzrostu pęcherzyków jajnikowych u owiec rasy olkuskiej.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Liceum Ogólnoksztaścące w Czechowicach - Dziedzicach
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż. zootechniki
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek Hodowla i Biologia zwierząt; Specjalność :Biologia rozrodu zwierząt praca magisterska pod kierunkiem dr Macieja Murawskiego na temat falowego wzrostu pącherzyków jajnikowych w okresie anestrus- estrus u owiec rasy olkuskiej.
1234 - 1234
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Szkoła Podstawowa nr 10 w Czechowicach- Dziedzicach

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 1500-2000
Region: Śląskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Ukończony kurs inseminacji Ukończony kurs wychowawców kolonii Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym, bardzo dobra znajomość komputera (m.in. pakiet MS Office), prawo jazdy kategorii B, własny samochód. Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Kreatywność, asertywność, odpowiedzialność, punktualność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań. Odbyte półroczne praktyki m. in. w MCB w Brzesku, Instytucie Zootechniki w Chorzelowie, Zarodowej Fermie Szynszyli w Myślenicach

Katarzyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Stanowisko: Zootechnik

Odbyłam praktyki studenckie na fermie drobiu w Piekarach Śląskich, fermie trzody chlewnej w Dobczycach, Krakowskim Ogrodzie Zoologicznym, oraz praktykę dyplomową w laboratorium parazytologicznym na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie.

Małgorzata

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Śląskie

Jestem młodym zootechnikiem poszukującym pracy w zawodzie, posiadam wykształcenie w tym kierunku i mocno zakorzenioną pasję do zwierząt hodowlanych . Nie boje się ciężkiej fizycznej pracy oraz trudnych wyzwań.

Sonia

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy