Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem osobą komunikatywną z łatwością nawiązuje nowe znajomości lubie prace w zespole, chętnie stawiam czoło nowym wyzwaniom i przygodom.Lubie przebywac z ludzmi i mieć wspólny cel do którego dąże wraz z grupą lub samodzielnie.Jestem osobą uczciwą, odpowiedzialną, zdecydowaną zdolną do poświęceń w imie dobra jednostki lub społeczności.


O MNIE

Zainteresowania związane z kierunkiem ukończenia szkoły przyroda, zwierzęta,rośliny.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier Zootechnik
Nazwa szkoły: Akademia Podlaska
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Ocena i wykorzystanie surowców zwierzących,anatomia zwierząt,ekonomia społeczna,genetyka zwierzat,mechanizacja produkcji zwierzącej,ochrona środowiska,żywienie zwierząt i gospodarka paszowa,metody hodowli zwierząt,biologia rozrodu,uprawa śćk i pastwisk,uprawa roli i roślin,hodowla bydła,hodowla trzody chlewnej,hodowla owiec,doradztwo rolnicze,hodowla drobiu,hodowla koni,rachunkowośc rolna,kynologia,zoohigiena i profilaktyka weterynaryjna,ocena i technologia miąsa, technologia mleczarska,finanse agrobiznesu,

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: kierownik produkcji zwierzęcej, specjalista,kontroler jakości,
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region: Lubelskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Dzień dobry. Nazywam się Małgorzata, przedmiotem mojego wykształcenia ale również zainteresowania jest ogrodnictwo. Ukończyłam studia pierwszego i drugiego stopnia na Wydz.Ogrodnictwa i Arch.Krajobrazu na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Zdobyte kompleksowe wykształcenie z zakresu Botaniki, Glegoznawstwa, Nasiennictwa, Fizjologii roślin, Dendrologii, Szkółkarstwa, Zielarstwa, Ochrony roslin, Żywienia roślin, Uprawy i nawozenia roslin, Zagospodarowania terenów zieleni, Współczesnych trendów w ogrodnictwie czy Urządzeń rekreacyjnych w ogrodzie pozwala mi na fachowe wdrażanie wiedzy w pracy zawodowej. Zwracam się z uprzejmą prośbą o kontakt zwrotny w celu nawiązania współpracy. Z poważaniem Małgorzata Gutek

Małgorzata

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Stanowisko: Architekt krajobrazu

Witam, nazywam się Tomasz Sochacki, posiadam tytuł mgr inż. architekta krajobrazu. Szukam pracy w swoim zawodzie. Specjalizuję się w wykonywaniu wizualizacji 3D projektów koncepcyjnych, wykonawczych, elementów małej architektury, projektów nawierzchni, przestrzeni publicznych. Pracuję w programach graficznych: -Auto Cad -Bentley Microstation -Sketch Up -3D Max -Corel -Gimp -Photoschop http://shownd.com/tomeksochacki http://www.goldenline.pl/tomek-sochacki tel.512036775 Pozdrawiam, Tomasz Sochacki.

Tomasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Młody, ambitny, zdolny, podejmie pracę w branży rolniczej.

Grzegorz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy