Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

Doświadczenie zawodowe: 10.06-30.09 2005/2006 praktyka studencka na farmie w Wielkiej Brytanii 08.06-17.09 2007 praca na farmie w Wielkiej Brytanii Certyfikat ukończenia kursu na wewnętrznego audytora jakości. Certyfikat ukończenia kursu w zakresie obrotu i konfekcjonowania środków ochrony roślin, stosowania środków ochrony roślin. Obsługa systemu operacyjnego Windows, MS Word, MS Excel, sprawne poruszanie się po Internecie.

Wykształcenie

Wykształcenie: Podstawowe

Szkoły:

1234 - 1234
Nazwa szkoły: Zespół Szkół Odzieżowo-Włókienniczych w Lublinie
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister iłzynier
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza w Lublinie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek: Rolnictwo Specjalność: Agronomia
1234 - 1234

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Konsultant Play
Obowiązki: Obsługa urządzeń biurowych, programy magazynowego WF-MAG. Sprzedażowa i po sprzedażowa obsługa klientów, dbanie o motoryczność dokumentów i zaopatrzenie magazynu


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: agronom, doradca rolny, ,
Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Lubelskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Stanowisko: Pracownik biurowy

Łukasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Ukończyłam wydział rolniczy Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, na kierunku Ochrona Środowiska Rolniczego. W trakcie studiów wyjeżdżałam dwukrotnie do Norwegi zebrać truskawki . wyjazdy owe pozwoliły mi ugruntować umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Podczas pracy w Zarządzie dróg powiatowych w Krasnymstawie zdobyłam wiedzę z zakresu uzgadniania planów zagospodarowania przestrzennego, inwentaryzacji i wyceny drzew i krzewów, organizowania i kontroli zimowej akcji utrzymania dróg. Należę do osób sumiennych, odpowiedzialnych, otwartych na współpracę. Szybko się uczę. Jestem w pełni dyspozycyjna. Będę wdzięczna za umożliwienie mi przedstawienie swojej kandydatury w trakcie bezpośredniej rozmowy. Dziękuje za rozpatrzenie mojej oferty, z niecierpliwością oczekuję odpowiedzi.

Teresa

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Lubelskie

Witam mam 32 lata,posiadam uprawnienia na wózki widłowe,uprawnienia na koparko-ładowarki kl.III. prawo jazdy kat.B.T.C...jestem po technikum rolniczym posiadam doświadczenie w pracy na traktorze jak i przy innych pracach polowych...POZDRAWIAM:)

Krzysztof

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy