Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

ogrodnik z wykształcenia, marketingowiec z wyboru


O MNIE

ZWIĄZEK POLSKICH ARTYSTÓW FOTOGRAFIKÓW - studium fotografii (X 2008 - ....) LJONES GARTNERI (NORWEGIA) Stały nadzór nad produkcją szklarniową (rośliny ozdobne jednoroczne i byliny), zabiegi środkami ochrony roślin. Praca w międzynarodowym zespole (jęz. angielski) KATEDRA ENTOMOLOGII SGGW Ochrona Roślin - seminarium specjalizacyjne (diagnostyka entomologiczna i fitopatologiczna, doświadczenia z zakresu ochrony roślin (entomologia, fitopatologia, herbologia), programy ochrony, konwersatoria. KATEDRA ROŚLIN OZDOBNYCH SGGW Praktyka studencka - doświadczenia w kolekcji bylin i roślin jednorocznych, zabiegi środkami ochrony roślin. DOMINIK GmbH (NIEMCY) Praktyka zawodowa - praca w firmie produkcyjno-handlowej. Produkcja roślin ogrodowych. ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY WYDZIAŁU OGRODNICTWA SGGW Praktyka studencka - doświadczenia w kolekcji warzyw i w sadzie, zabiegi środkami ochrony roślin.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu, kierunek Ogrodnictwa, specjalizacja Ochrona Roślin
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Studia Podyplomowe
Nazwa szkoły: Szkoła Główna Handlowa
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Zarządzanie i Marketing

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży
Firma: Rolimpex Nasiona S.A.
Obowiązki: Współtworzenie strategii marketingowej firmy. Wprowadzanie nowych produktów na rynek, kreacja nowego wizerunku dla istniejących marek firmy. Negocjacje umów, analizy sprzedażowe i wiele innych projektów.
1234 - 1234
Stanowisko: Redaktor
Firma: Plantpress Sp. z o.o.
Obowiązki: Publikacje w miesięcznikach branżowych, współtworzenie Programów Ochrony (ogrodniczych i rolniczych), korekta merytoryczna artykułów i książek.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Mazowieckie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Stanowisko: Kierowca,Operator maszyn itp.Pracownik uniwersalny

Jestem mechanikiem samochodowym i kierowcą z wykształcenia.Posiadam praktykę w zakresie naprawy maszyn rolniczych a także prowadzenia wszelkich pojazdów oraz obsługi maszyn rolniczych.Posiadam małe własne gospodarstwo rolne w gminie Teresin.Pracowałem 2 lata w gospodarstwie warzywniczym z przetwórnią we Włoszech .Znam się na uprawie ziemi,nawożeniu ,stosowaniu środków ochrony roślin.Posiadam także umiejętności z zakresu lakiernictwa samochodowego a także nie jest mi obce spawanie elektryczne +CO2.

Wieslaw

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Wykształcenie : 2009-2011 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, studia dzienne magisterskie, kierunek: ochrona środowiska, magister 2006-2009 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, studia dzienne licencjackie, kierunek: ochrona środowiska , licencjat 2003 - 2006 XXV Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego w Warszawie, profil humanistyczny Ukończyłam studia magisterskie na kierunku ochrona środowiska na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zdobyte wykształcenie oraz czteroletnie doświadczenie w pracy na stanowisku rejestracji / administracja w Przychodni Sensum Mobile oraz szereg innych doświadczeń nauczyły mnie sprawnego i szybkiego wypełniania powierzanych mi obowiązków. Jestem osobą bardzo komunikatywną i lubię pracować w zespole. Posługuję się językiem rosyjskim w stopniu płynnym w mowie i piśmie, a językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym; bezproblemowo korzystam z podstawowych aplikacji MS Office (Outlook, Word, Excel i Power Point); potrafię szybko i bezbłędnie formułować typową korespondencję handlową i urzędową. Z przyjemnością dokładniej przedstawię swoją kandydaturę podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej.

Monika

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Mazowieckie

Absolwentka studiów inżynierskich o specjalności informatyka w rolnictwie poszukuje pracy na pełen etat w Warszawie i okolicach. Obecnie studiuję zaocznie na Uniwersytecie Warszawskim- makrokierunek Samorząd terytorialny i polityka regionalna. UMIEJĘTNOŚCI: Biegła znajomość pakietu MS Office Tworzenie i zarządzanie bazami danych Biegłe posługiwanie się Internetem. Znajomość podstaw programowania, podstawy programu AutoCad, Statgraphics SILNE STRONY: Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, sumienność, pracowitość, ambicja, otwartość, zdolność szybkiego uczenia się i adaptacji do nowych warunków, dynamizm, lojalność

Karolina

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy