Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Łatwość nawiązywania kontaktów, sumienność w wykonywaniu powierzonych mi zadań są moją mocną stroną. Ponadto do każdego zadania podchodzę w sposób indywidualny i rozpatruję pod każdym względem, tak aby jego realizacja przebiegła z należytym skutkiem. Uważam, że powierzone mi obowiązki zostaną przeze mnie wykonane w sposób odpowiadający Państwa wymaganiom.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Rolnictwo, Mikrobiologia rolnicza

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: różne,
Wynagrodzenie: 300-3500 brutto
Region: Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: czasowa
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Stanowisko: Specjalista: ds. ochrony środowiska/ds. współpracy międzynarodowej/ Audytor systemowy/

Posiadam tytuł mgr inż. w dziedzinie ochrony środowiska. Mam doświadczenie i wiedzę z dziedzin: ochrona środowiska(monitoring ekosystemów,bioróżnorodność, NATURA 2000, gospodarowanie wodami, edukacja ekologiczna, prawo OŚ),audyt systemowy, zamówienia publiczne, współpraca międzynarodowa, zarządzanie biurem, reklama. Wielokrotnie miałam przyjemność pracować w środowisku wielojęzycznym i wielokulturowym. Liczne wyjazdy za granicę pozwoliły mi na doskonalenie fachowej terminologii języka niemieckiego i angielskiego. Posiadam także kwalifikacje audytora wewnętrznego zintegrowanego systemu zarządzania jakością, środowiskiem, bezpieczeństwem pracy. Jestem osobą komunikatywną, dociekliwą, umiejętnie władam piórem i rzeczowo analizuję problem (autorka publikacji naukowej). Jestem osobą pracowitą, dobrze zorganizowaną, angażującą się zarówno w działania indywidualne jak i grupowe.

Marta

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Stanowisko: potrafię robić wszystko

Jestem Ukraińcem, chcę dorobić, mam rodzinę i pracuje jako nauczyciel na wiosce. Mam dużo pracy poza szkołą, bo jeszcze pracuje w lesie, i staram się kręcić coś z samochodami (jako mechanik), ogólnie kręcę się jak mogę. Mam teraz urlop 3 miesięcy, chętnie biorę się za wszelką robotę. Nie pożałujecie. Tylko polskiego za bardzo nie znam :( Ale poradzę ze wszystkim, zależy mi na dodatkowym zarobku. Jestem zawzięty, punktualny, pracowity i komunikatywny. Zapraszam do współpracy

Oleksandr

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Dolnośląskie

Stanowisko: produkcja roślinna

Dzięki dotychczasowej pracy nabyłem doświadczenia w z zakresie prowadzenia biura i spraw urzędowych, a także poszerzyłem swoje umiejętności w zakresie komunikowania oraz zagadnień interpersonalnych. Pracowałem na stanowisku zastępcy kierownika produkcji, dzięki czemu nauczyłem się sprawnie organizować pracę własną, jak również swojego zespołu. W pracy stykałem się z wieloma problemami, które nauczyłem się rozwiązywać także w sytuacjach stresowych. Jestem młodą, ambitną, dyspozycyjną osobą. Posiadam takie cechy jak odpowiedzialność i skuteczność w działaniu, a także umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole. Kieruje mną zamiar poszerzenia zdobytych kwalifikacji oraz umiejętności. Gotowy jestem rozpocząć pracę, która dzięki stawianym wymaganiom umożliwi mi rozwój zawodowy i jednocześnie przyczyni się do poszerzenia dotychczas zdobytych kwalifikacji. Ze swojej strony oferuję dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych mi obowiązków wykorzystując w pełni dotychczasowe doświadczenie zawodowe jak i wiedzę zdobytą w czasie studiów.

Jarosław

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy