Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Mam 27 lat Wykształcenie: Inżynier Rolnictwa (SGGW w Warszawie, specjalność:agronomia i agrobiznes) Kariera zawodowa: - od 4lat pracuję na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży opakowaniowej - wcześniej branża spożywcza - oprócz tego prowadzę gospodarstwo rolne o profilu uprawy polowe oraz dział specjalny: drób - wcześniej pracowałem w firmie SNS w Warszawie zajmującej się reklamą i wprowadzaniem różnego rodzaju produktów na stołeczny rynek Zainteresowania: - handel, handel, handel... - uprawa polowa - drobiarstwo i inne kierunki hodowli - sport Uprawnienia/umiejętności: - ponad 8 letnie doświadczenie w handlu bezpośrednim i kontaktach z klientami - zarządzanie zespołem z bardzo dobrymi wynikami - inżynier rolnictwa - prawo jazdy kat B - certyfikat język niemiecki - certyfikat nowatorskich technik sprzedaży
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier
Nazwa szkoły: SGGW Warszawa
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Rolnictwo-agronomia i agrobiznes

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Przedstawiciel handlowy, kierownik sprzedaży
Firma: Hadepol Sp. z o.o.
Obowiązki: Sprzedaż produktów firmy do ponad 200 aktywnych klientów, samodzielnie wypracowanych.
1234 - 1234
Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Firma: SNS Media
Obowiązki: Byłem odpowiedzialny za dystrybucję magazynu: Vis a Vis, do salonów odnowy, restauracji, butików itp., codzienne spotkania z klientami oraz współpracownikami, także sprzedaż reklam.
1234 - 1234
Stanowisko: Pracownik hali sprzedaży
Firma: Batna sp. z o.o.
Obowiązki: Realizowanie zamówień. Praca w zgranym zespole, zdolności antystresowe:), sumienność.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: od 4500 netto
Region:
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo:

Technik Mechanik

Witold

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Stanowisko: Najlepiej związane z ochroną środowiska

Jestem ubiegłorocznym absolwentem Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie. Pragnę zdobywać doświadczenie i rozwijać się w stałej pracy związanej z moim kierunkiem studiów. Mam nadzieję, że pozwoli ona mi się spełnić, otworzy przede mną możliwości rozwoju oraz wytworzy we mnie pełne zaangażowanie i identyfikację z wykonywanymi czynnościami. Posiadam wykształcenie na poziomie mgr inż. ochrony środowiska. Dysponuję umiejętnością obsługi komputera (Internet, edytory tekstów, arkusze kalkulacyjne)i innych urządzeń biurowych, które nabyłem odbywając praktyki kierunkowe oraz staż. Praca w stabilnej firmie, była by dla mnie możliwością samorealizacji oraz włączeniem się w jej działalność; dołożeniem mojej niewielkiej cegiełki w sprawne jej funkcjonowanie. Jestem sumienny, dokładny, punktualny, zdyscyplinowany oraz bezkonfliktowy. Łatwo nawiązuje kontakty międzyludzkie i potrafię pracować w zespole. Mam nadzieje, że posiadane przeze mnie kwalifikacje mogłyby okazać się przydatne w pracy. Ze swojej strony liczę na możliwość spełnienia, rozszerzenia swojej wiedzy i umiejętności, dzięki nawiązaniu wzajemnej kooperacji. Mam nadzieję, że choć niewielkie doświadczenie zawodowe, ale edukacja, cechy osobiste pozwolą w sposób satysfakcjonujący obie strony wypełniać przeze mnie obowiązki w pracy. Dzięki odbywanemu właśnie stażowi uczestniczę w kontrolach i innych czynnościach prowadzonych przez pracowników pionu higieny komunalnej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Biorę udział w pobieraniu prób wody, interpretuję wyniki badań oraz oceniam jakość zdrowotną i stan zaopatrzenia w wodę do spożycia przez ludzi. Przygotowuję dokumentację pokontrolną. Nabyte umiejętności z pewnością wykorzystam w przyszłej pracy.

Krzysztof

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo:

Wykształcenie: 2002 - 2005 Technikum Mechanizacji Zespół Szkół nr. 1 w Liskowie, Kierunek Mechanik Maszyn i Urządzeń 1999 - 2002 Zasadnicza Szkoła Zawodowa o profilu Stolarz w Zespole Szkół Budowlanych w Kaliszu Doświadczenie zawodowe: 2005 - 2006 Sezonowo brygadzista przy zbiorze owoców. Praca w Niemczech. 2006 - 2007 Praca jako stolarz meblowy w Alidom - Kalisz ( www.alldom.pl ) 2007 - 2008 Kierowca , busa oraz brygadzista (ustalanie i rozporządzanie pracy dbanie o dobra atmosferę oraz relacje miedzy pracownikami ) - praca w Niemczech zbiór truskawek ,malin ,czereśni ,jabłek ,gruszek itd. pielęgnacja sadów. 2008 - 2009 Praca jako stolarz meblowy w Artdeco Kalisz ( www.kaliszmeble.pl ) Doi tego chciałbym zaznaczyć ze od urodzenia moi rodzice posiadają szklarnie w których pracowałem znam się świetnie na pomidorach oraz ogórkach. Praca z maszynami rolniczymi jak i zarówno praca na ciągniku rolniczym nie jest dla mnie problemem. Umiejętności: - Prawo jazdy kat. B - Znajomość języka angielskiego. - Doskonała znajomość komputera - Umiejętność szybkiego dostosowywania się do otoczenia.

Radosław

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy