Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

W 2002 roku skończyłem Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Jastrowiu. Dalszą naukę kontynuowałem na Akademii Rolniczej w Szczecinie. Dyplom mgr inż. Techniki Rolniczej i Leśnej otrzymałem w czerwcu 2007 roku. Obecnie pracuję w Poldanor S.A. w zakładzie produkcji roślinnej (5000ha) jako brygadzista. Swoją pracę zawodową wiążę z kierunkiem ukończonych studiów i mogę ją podjąć w dowolnym rejonie kraju.


O MNIE

Obsługa komputera oraz bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: mgr inż Techniki Rolniczej i Lełnej
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza Szczecin
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Maszyny rolnicze, silniki spalinowe, zarządzanie, produkcja roślinna, technologia napraw, użytkowanie i eksploatacja maszyn rolniczych.
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Technik Mechanizaji Rolnictwa
Nazwa szkoły: Zespół Szkół Technicznych w Gospodarce Żywnościowej w Jastrowiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Maszyny rolnicze, silniki spalinowe, zarządzanie, produkcja roślinna, technologia napraw, użytkowanie i eksploatacja maszyn rolniczych, diagnostyka pojazdów i maszyn.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy
Firma: Timac Agro Polska
Obowiązki: Doradztwo i sprzedaż nawozów mineralnych i dolistnych oraz bloków mineralnych. Zdobyłem dużą wiedzę odnośnie nawożenia nawozami mineralnymi. Stosowanie i układanie dawek nawozowych.
1234 - 1234
Stanowisko: Brygadzista Produkcji Roślinnej
Firma: Poldanor S.A.
Obowiązki: Planowanie prac polowych, zarządzanie i wyznaczanie zadań pracownikom. Zadania są powierzane bezpośrednio od kierownika produkcji roślinnej. W zakładzie nabywam umiejętności w kierowaniu i zarządzaniu zespołem pracowników, oraz praktyczną wiedzę na temat terminów stosowania nawozów mineralnych, gnojowicy, środków chemicznej ochrony roślin i terminów agrotechnicznych uprawy roślin.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: kierownik produkci roślinnej, specjalista ds. produkcji roslinnej, zarządca gospodarstwa, agronom, doradca rolny, mechanizator,
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stałaCV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: agronom, zootechnik, przedstawiciel handlowy

Jestem młody i ambitny, poszukuje pracy w sektorze rolnym co jest zbieżne z moimi zainteresowaniami, po ukończonych inzynierskich studiach rolniczych kontynuuje naukę na magisterskich studiach zootechnicznych, mam już za sobą doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w firmie paszowej i wiele lat pracy w gospodarstwie rodziców specjalizującym się w hodowli bydła mlecznego

Andrzej

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: Doradca ds Żywienia

Jestem osobą otwartą, sumienną i pracowitą. Szukam pracy, która dawałaby mi satysfakcję, doświadczenie oraz pomogła pogłębić swoje zainteresowania. Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego kierunku Zootechnika, a obecnie studiuje na Uniwersytecie Adama Mickiewicza na kierunku Socjologia. Posiadam wiedza z zakresu nauk zootechnicznych zdobytą podczas studiów. Ponadto nie mam żadnych problemów z obsługo komputerów, bardzo szybko uczę się nowych rzeczy, oraz mocno angażuję w wykonywaną pracę. Jestem osobą elastyczną, dlatego nie boje się wszelkich wyzwań.

Anna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Mam 21 lat ,nie boje się żadnej pracy ,pochodzę z gospodarstwa.Jestem dokładny i mam tzw żyłkę do naprawiania różnych maszyn rolniczych .

Ireneusz

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy