Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Mam 22 lata, wzrost 190cm, szczupły, waga 86kg. Mieszkam na wsi, moje zainteresowania wiążą się z rolnictwem. Moi rodzice posiadają gospodarstwo 16ha nastawione na produkcje mleka. w tej chwili pracuje jako pomocnik stolarza ale nie jestem zadowolony z obecnej pracy, ponieważ bardziej interesuje mnie rolnictwo i chciałbym z tym mieć związana pracę. Posiadam praktykę w gospodarstwie, od dzieciństwa się tym interesowałem i odbywałem praktyki w innych gospodarstwach.Nie posiadam nałogów-nie pale nie pije.Jestem spokojnym człowiekiem o dobrym charakterze,komunikatywnym otwartym na nowe propozycje,zawsze jestem zaangażowany w to co robię i robię to z dokładnością.


O MNIE

Moje zainteresowania najbardziej wiążą sie z rolnictwem produkcja roślin , zwierząt.

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Dyplom potwierdzający kwalifikacie zawodowe
Nazwa szkoły: Zespół szkoł rolniczych im. J. Poniatowskiego technikum w czarnocinie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: -Planowanie i organizacja procesów w gospodarstwie rolnym -Określanie kierunku w gospodarstwie rolnym -Planowaą , organizowaą i wykonywaą prace z zakresu produkcji roślinnej i zwierzącej -Stosowanie ekologicznych metod produkcij rolniczej -prowadzią i obsługiwaą ciągniki rolnicze -zarządzanie gospodarstwem rolnym -ocenianie jakości wykonywanych pracy w gospodarstwie -Przestrzeganie przepisów bezpieczełstwa i higieny pracy udzielanie pierwszej pomocy

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Pomocnik stolarza
Firma: Zaklad produkcyijno - usługowo- handlowy "DIZJ"
Obowiązki: Obsługa maszyn stolarskich.Praca przy traku i rożnych maszynach stolarskich oraz produkcji trumien,mebli i schodów.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: zarzadzanie gospodarstwem,,
Wynagrodzenie: odpowiednie do danej pracy
Region: Łódzkie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Stanowisko: specjalista ds. sprzedaży

Witam Jestem osobą szybko nawiązującą nowe znajomości, otwartą na ludzi i nowości. Staram się iść z duchem czasu. Lubie ułatwiać sobie życie codzienne dzięki nowym produktom, technologią itp. Lubie prace z ludźmi, potrafię organizować sobie czas pracy. Jestem miłym, sympatycznym i wesołym mężczyzną z dystansem do własnej osoby.

Sławomir

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Jako osoba młoda i otwarta posiadam takie cechy jak odpowiedzialność i skuteczność w działaniu, a także umiejętność pracy zarówno samodzielnej jak i zespołowej, szybko się uczę, lubię nowe wyzwania i doświadczenia oraz posiadam łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych. Mimo, iż nie mam doświadczenia w pracy na tym stanowisku jestem przekonana, że moje predyspozycje psychiczne jak i wiedza teoretyczna pozwolą mi na efektywną pracę, lubię zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności.

Katarzyna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Stanowisko: .

Jestem absolwentką studiów Ekobiznes na Uniwersytecie Łódzkim. W czasie studiów (2009-2012r) odbyłam miesięczne praktyki w ARiMR. a także pisałam pracę licencjacką o zrównoważonym rolnictwie pt. "Rolnictwo ekologiczne oraz zrównoważony rozwój obszarów wiejskich w Polsce i Unii Europejskiej". Po studiach prowadziłam przez 3 lata firmę ogrodniczą. Jestem pracowitą osobą, nie boję się ciężkiej pracy, szybko oraz chętnie uczę się nowych rzeczy.

Weronika

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy