Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Mam 22 lata, wzrost 190cm, szczupły, waga 86kg. Mieszkam na wsi, moje zainteresowania wiążą się z rolnictwem. Moi rodzice posiadają gospodarstwo 16ha nastawione na produkcje mleka. w tej chwili pracuje jako pomocnik stolarza ale nie jestem zadowolony z obecnej pracy, ponieważ bardziej interesuje mnie rolnictwo i chciałbym z tym mieć związana pracę. Posiadam praktykę w gospodarstwie, od dzieciństwa się tym interesowałem i odbywałem praktyki w innych gospodarstwach.Nie posiadam nałogów-nie pale nie pije.Jestem spokojnym człowiekiem o dobrym charakterze,komunikatywnym otwartym na nowe propozycje,zawsze jestem zaangażowany w to co robię i robię to z dokładnością.


O MNIE

Moje zainteresowania najbardziej wiążą sie z rolnictwem produkcja roślin , zwierząt.

Wykształcenie

Wykształcenie: Średnie

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Dyplom potwierdzający kwalifikacie zawodowe
Nazwa szkoły: Zespół szkoł rolniczych im. J. Poniatowskiego technikum w czarnocinie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: -Planowanie i organizacja procesów w gospodarstwie rolnym -Określanie kierunku w gospodarstwie rolnym -Planowaą , organizowaą i wykonywaą prace z zakresu produkcji roślinnej i zwierzącej -Stosowanie ekologicznych metod produkcij rolniczej -prowadzią i obsługiwaą ciągniki rolnicze -zarządzanie gospodarstwem rolnym -ocenianie jakości wykonywanych pracy w gospodarstwie -Przestrzeganie przepisów bezpieczełstwa i higieny pracy udzielanie pierwszej pomocy

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Pomocnik stolarza
Firma: Zaklad produkcyijno - usługowo- handlowy "DIZJ"
Obowiązki: Obsługa maszyn stolarskich.Praca przy traku i rożnych maszynach stolarskich oraz produkcji trumien,mebli i schodów.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: zarzadzanie gospodarstwem,,
Wynagrodzenie: odpowiednie do danej pracy
Region: Łódzkie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Jestem osobą pracowitą, ambitną i kreatywną. Posiadam dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu produkcji roslinnej i zwierzęcej. Wiąże się to z praktyką w gospodarstwie rolnym mojego ojca, również od pięciu lat prowadzę z mężem niewielkie gospodarstwo. Czekam na ofery pracy z woj. mazowieckiego i łódzkiego.

Edyta

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Inżynieria Środowiska - Umiejętność pracy w zespole - Znajomość KPA, ustawy OOŚ, ochrony przyrody, odpady - Znajomość programu E-Dok - pogram zarządzania dokumentacją - Znajomość przepisów ochrony środowiska i ochrony przyrody - Znajomość analiz chemicznych - Sumienność - Cierpliwość - Dokładność

Anna

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Łódzkie

Pracowałem w różnych gospodarstwach rolnych. Od najmłodszych lat pomagałem tacie w gospodarstwie. Mam 6 letnie doświadczenie w dojeniu krów i obsłudze dojarek . Posiadam uprawnienia na wózek widłowy. Pomagałem przy murowaniu wielu gospodarstw więc myśle że to też jest moim atutem i na coś się to może przydać:)

Roman

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy