Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Mam 24 lata, tytuł magistra inżyniera zootechnika, ukończone studia na wydziale Zootechnicznym Uniwersytetu Technologiczno- Przyrodniczego w Bydgoszczy. 2,5 roku doświadczenia w logistyce, dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego w mowie i piśmie, prawo jazdy kat. B Jestem osobą komunikatywną, umiejącą pracować zarówno w zespole jak i na samodzielnym stanowisku.


O MNIE

Zagadnienia opieki nad psami i kotami, dobra znajomość pakietu MS Office i obsługi urządzeń biurowych.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier zootechnik
Nazwa szkoły: Uniwersytet Technologiczno -Przyrodniczy w Bydgoszczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: zootechnika - dzienne 5 letnie.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: koordynator ds Sprzedaży w sieci
Firma: GCB Centrostal Bydgoszcz SA
Obowiązki: wspieranie i koordynowanie sprzedaży stali w sieci firmy, współpraca z handlowcami w sieci. Zaopatrywanie magazynów w materiał do sprzedaży.
1234 - 1234
Stanowisko: koordynator zakupu
Firma: Westfalia Surge Polska sp z o.o.
Obowiązki: składanie zamówień na towar, koordynowanie dostaw towaru, wspieranie sprzedaży, kontakt z klientami, nadzór nad magazynem.
1234 - 1234
Stanowisko: referent
Firma: ARiMR Kujawsko -Pomorski Oddział Regionalny
Obowiązki: Praca w ramach praktyki studenckiej. - dokonywanie kontroli dokumentacji z kontroli terenowych, sprawdzanie pod względem merytorycznym wniosków o dopłaty obszarowe.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: zootechnik,
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: do uzgodnienia

Witam! Jestem z bliskich okolic Włocławka i szukam pracy w gospodarstwie rolnym. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy na gospodarstwie oraz na maszynach rolniczych i ładowarkach teleskopowych. Umiem podstawowe naprawy w/w maszyn. Posiadam prawo jazdy kat. B,BE oraz uprawnienia na kombajny zbożowe i sieczkarnie. Nie mam żadnych nałogów i nie toleruję pracy z alkoholikami. Oferty proszę kierować na adres e mailowy: pansamochodzik1234@wp.pl. Pozdrawiam

Sebastian

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Ambitna absolwentka zootechniki z pełnym zapałem do pracy oraz świeżą wiedzą popartą pewną praktyką podejmie się zatrudnienia w zawodzie lub jako doradca żywieniowy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Mile widziane oferty związane z hodowlą i użytkowaniem koni.

Magdalena

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy, technolog żywności

Jestem studentem drugiego stopnia kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka o specjalizacji technologia żywności. Interesuję się produkcją i przetwarzaniem żywności, sprzedażą oraz dystrybucją wyrobów gotowych. Jestem zainteresowany pracą w rejonie województwa Pomorskiego lub Kujawsko-pomorskiego lecz rozważę też inne lokalizacje. Stanowisko preferowane to przedstawiciel handlowy lub technolog żywności ale inne propozycje również wezmę pod uwagę.

Krzysztof

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy