Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Doświadczenie praktyczne i teoretyczne w branży rolniczej. Znajomość tego specyficznego rynku. Umiejętność negocjacji i łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Rzetelność w wykonywaniu obowiązków, nie konfliktowość i dyspozycyjność.
Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: agronomia
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Magister
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy we Wroclawiu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Zootechnika

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Secjalista d/s surowca i współpracy z klijetami
Firma: Młynpol Sp.j.
Obowiązki: zaopatrzenie w surowiec, obrót zbożem,określenie jakości i wycena, utrzymywanie stałego kontaktu z dostawcami. Prowadzenie negocjacji i zawieranie umów.
1234 - 1234
Stanowisko: zastępca kierownika
Firma: Ferma Indykow
Obowiązki: obsługa i pomoc przy tuczu brojlerów indyczych.
1234 - 1234
Stanowisko: Hodowca
Firma: Ferma Królików
Obowiązki: własna działalność gospodarcza


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Polska
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Polska

jestem doświadczonym dojarzem kocham swojom prace pracowałem na udojniach mam doswiadzenie w tej branzy podchodzę do tej pracy z powagom i staram się to ulepszać wiem jak podnieść wydajność mleka jak powinien wyglądać udój jakom czystość uczymac na udojni jak zachowywać spokój nie stresowac zwierząt jak powinny wyglądać porody i likwidować zapalenia jak najmniej bakterii jak powinno wyglądać zasuszanie krów by były wydajniejsze by pierwiastki nie stresowały się przy pierwszych udojach jak poić cielęta jak nimi sie zajmować to tylko nie wiele co mogę zaproponować kocham tom prace i mówię że nie jestem abstynentem ale najpierw praca apotem zabawa wtedy kidy na to mogę sobie pozwolić wymagam od innych by przeszczegali na udojni tego coja to moje rzycie od maleńkości urodziłem sie w gospodarskie to czebaa kochac by pokazać naco cie stac anie opowiadac coja potrafię moja minimalna płaca to 2500 net takie mam wymagani to zalerzy jeszcze od obowiązków w tym gospodarstwie czekam na oferty mieszkaniem i z mojom rodzinom

WALDEMAR

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Jestem młodą osobą uczciwą ambitną i szybko ucze się nowych zadań.

Kamil

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Polska

Stanowisko: mechanik lub operator maszyn rolniczych

Praca w rolnictwie sprawia mi satysfakcję i poszerza zdobyte umiejętności. Uczestniczyłem w szkoleniach: obsługa agregatów prądotwórczych do 1kw, uprawnienia do kierowania kombajnów zbożowych, szkolenia z zakresu naprawy i obsługi niektórych pojazdów marki New Holland. Cechuje mnie dokładność i sumienność w wykonywanej pracy. Praca na gospodarstwie wielkoobszarowym pozwoliła mi zdobyć umiejętności w organizowaniu i rzetelnym wykonywaniu powierzonych mi obowiązków. Zaś praca w serwisie umożliwiła poszerzenie wiedzy praktycznej z zakresu napraw maszyn i pojazdów rolniczych.

Konrad

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy