Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

Jestem człowiekiem młodym , energicznym , w szczególności interesuje się ochroną roślin oraz motoryzacją , poszukuję pracy odpowiedzialnej , dającej możliwość pogłębienia mojej wiedzy , a także sprawdzenia jej w praktyce . Zależy mi na możliwości rozwoju zawodowego , na pracy w dynamicznej , rozwijającej się firmie , oferującej pracownikom szkolenia oraz możliwość awansu. Jestem osobą uczciwą , sumienną , doskonale odnajdującą się w pracy zespołowej , jak również i na samodzielnym stanowisku.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier Metod i Techniki Ochrony Roślin
Nazwa szkoły: Politechnika Koszaliłska
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Kierunek Technika Rolnicza i Lełna , o specjalności Metody i Technika Ochrony Roślin . Wiedza z zakresu produkcji zwierzącej , sposobów żywienia , określania dawek żywieniowych , a także produkcji roślinnej , z szczególnym wskazaniem na szeroko pojątą ochroną roślin.
1234 - 1234
1234 - 1234

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Sprzedawca na Stacji Paliw
Firma: F.H.U Beata Rogalska
Obowiązki: Obsługa Stacji oraz sklepu, sprzedaż paliw , wystawianie faktur . Zdobyte umiejętności : komunikatywność , obsługa kasy fiskalnej , umiejętność pracy samodzielnej .


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód:
Stosunek do służby wojskowej: NIE

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: min. 2000 zł/msc netto
Region: Zachodniopomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Stanowisko: Stanowisko kierownicze w branży rolniczej

Jestem absolwentem Techniki Rolniczej i Lesnej. Od dziecka pracuje w rodzinnym gospodarstwie specjalizujacym sie w produkcji roslinnej i zwierzecej (trzoda chlewna w cylku zamknietym i bydlo mleczne). Jestem osoba odpowiedzialna, uczciwa, komunikatywna, zaangazowana w powierzone obowiazki.

Paweł

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Stanowisko: Specjalista

Ukończyłam studia wyższe na kierunku biotechnologia ze specjalnością w produkcji roślinnej. Posiadam wykształcenie techniczne z zakresu informatyki. Jestem na drugim roku studiów doktoranckich z dyscypliny ogrodnictwo. Moim marzeniem jest podjęcie pracy w produkcji roślinnej, gdyż jak to się mawia: "rób w życiu to co kochasz a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia".

Marta

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Zalety: Odpowiedzialność, pracowitość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętności organizacyjne, bezkonfliktowość. Zainteresowania: Muzyka, film, literatura, rolnictwo integrowane, ochrona roślin, hodowla psów, behawioryzm zwierzęcy.

Marta

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy