Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

Jestem osobą nie bojącą się nowych wyzwań i gotową nabyć nowe umiejętności. Łatwo nawiązuję kontakt z ludźmi i lubię występować przed grupą, prowadzić prezentacje. Zainteresowania: produkcja zwierzęca, biotechniki rozrodu, techniki in vitro, ochrona środowiska, źródła energii odnawialnej, wykorzystanie biomasy

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: wydział rolniczy, kierunek biotechnologia, specjalizacja: biotechnologia w produkcji zwierzącej dołwiadczenie laboratoryjne, wiedza z zakresu produkcji zwierzącej, biotechnik rozrodu, genetyki, umiejątność prowadzenia prezentacji

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: praktykant
Firma: Poznańskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" S. A. Oddział w Swarzędzu
Obowiązki: przeprowadzanie kontroli jakości surowca zielarskiego


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: Do uzgodnienia
Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Szanowni Państwo! Jako osoba młoda i otwarta na propozycje z pewnym bagażem doświadczeń popartych praktyką zawodową jak i przygotowaniem teoretycznym poszukuję pracy, w której będę mógł się wykazać i sprawdzić jako dobry menadżer i pracownik. Posiadam niepełne wyższe wykształcenie oraz bogate doświadczenie zawodowe. Dotychczasową swoją karierę zawodową związałem z rolnictwem, zajmując różne stanowiska. Przez szereg lat pracowałem na stanowisku handlowca i regionalnego kierownika sprzedaży w branży rolniczej. W tym okresie przeszedłem wiele szkoleń handlowo-marketingowych prowadzonych zarówno przez pracodawców jak i inne firmy zewnętrzne, dzięki czemu nabyłem sporego doświadczenia w prowadzeniu owocnych rozmów handlowych. Znam bardzo dobrze sposób obsługi klientów zarówno prywatnych jak i instytucjonalnych. Samodzielnie przygotowywałem oferty handlowe i przygotowywałem prezentacje, które przedstawiałem na spotkaniach biznesowych. Posiadam doświadczenie w pracy samodzielnej jak i zespołowej a także w kierowaniu zespołem pracowników, zajmowałem się również gospodarką magazynową i związaną z nią księgowością w zakresie obrotu paszami , nawozami i chemicznymi środkami ochrony roślin. Mam praktykę w prowadzeniu pojazdów osobowych jak i dostawczych (kilkanaście lat prawo jazdy kat. ABT poparte bezkolizyjną jazdą). Znam bardzo dobrze obsługę komputera środowisko Windows + pakiet Office i sieć Internet. Moim hobby jest fotografia cyfrowa i obróbka zdjęć w programach graficznych.

Andrzej

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Stanowisko: praca zwił�zana z produkcjł� zwierzł�cł�

energiczny, lojalny, lubił� pracł� ze zwierzł�tami.

Marek

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Jestem osobą potrafiącą ciężko pracować na swój sukces, szybko działającą i nie bojącą się nowych wyzwań. Umiejącą pracować w grupie pod presją czasu jak również na samodzielnych stanowiskach. Posiadam ponad roczne doświadczenie pracy w Holandii, posługuję się językiem angielskim na poziomie zaawansowanym oraz holenderskim na poziomie podstawowym. Jestem biegła w obsłudze pakietu Office, jak również programów Corel, Adobe Photoshop.

Justyna

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy