Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

Wizytówka

Jestem absolwentem Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. W ubiegłym roku obroniłem tytuł inżyniera o specjalizacji rolnictwo, a w tym roku będę bronił tytułu magistra. Prowadzę od kilku lat wspólnie z mamą 20 hektarowe gospodarstwo rolne. Jedną z gałęzi produkcji oprócz uprawy zbóż i hodowli trzody chlewnej jest sadownictwo i ogrodnictwo. Tak więc realia i zasady towarzyszące produkcji owoców i warzyw są mi znane od dawna bardzo dobrze. Ponadto pogłębiam swoją wiedzę teoretyczną na studiach magisterskich oraz poprzez lekturę czasopism rolniczych i ogrodniczych, aby móc jak najlepiej wykorzystywać potencjał plonotwórczy drzemiący w ziemi, nowych odmianach i technologiach. Moim atutem jest łatwość nawiązywania kontaktów z różnymi ludźmi i umiejętność współpracy. Jestem osobą komunikatywną. Umiem i lubię pracować z ludźmi. Cechuje mnie konsekwencja w działaniu oraz odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy. Moją zaletą jest także zdolność szybkiego uczenia się. Mam nadzieję, iż moje wykształcenie i doświadczenie zawodowe zainteresują Państwa moją osobą


O MNIE

kilku lat współprowadzę gospodarstwo rolno-sadownicze-warzywnicze. Obsługa komputera. Prawo jazdy kat. B.Samodzielna organizacja pracy. Zaangażowanie w wykonywaną pracę.Życzliwość, otwartość, dyspozycyjność, operatywność,komunikatywność . Posiadam aktualne badania sanepidowskie

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: wyksztaścenie podstawowe
Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa w Kłobi
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: wyksztaścenie podstawowe
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: wyksztaścenie średnie
Nazwa szkoły: Liceum Ogólnoksztaścące im. Franciszka
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: wyksztaścenie średnie ogólne
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier rolnictwa
Nazwa szkoły: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: tytuł inżyniera o specjalizacji rolnictwo, a w tym roku obrona tytułu magistra.

Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej: NIE DOTYCZY

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 1700
Region: Kujawsko-pomorskie
Rodzaj umowy o pracę: czasowa
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

pracowity, dokładny, skrupulatny, samodzielny, elastyczny, odporny na stres, odpowiedzialny, uczciwy, sumienny, otwarty na zmiany, ambitny, kreatywny wysoka kultura osobista, asertywny, analityczna zdolność myślenia, inicjatywa, umiejętności interpersonalne.

Dariusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Jestem osobą odpowiedzialną, zdyscyplinowaną, solidną, dokładną, ambitna, uczciwą o wysokiej kulturze osobistej. Wszystkie powierzone mi obowiązki wykonuję sumiennie. Jestem gotowy brać udział w szkoleniach i kursach doskonalących moje kwalifikacje. Posiadam prawo jazdy kat. B i BE oraz szkolenie z zakresu obrotu i konfekcjonowania środków ochrony roślin odbyte w listopadzie 2014r.

Dariusz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Kujawsko-pomorskie

Zootechnik, Technik weterynarii.

Karolina

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy