Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie


Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: Inżynier Magister
Nazwa szkoły: Politechnika Koszaliłska
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Wydział Mechaniczny, Inżynierskie zastosowanie komputerów. Budowa maszyn, komputerów, obróbka plastyczna, obróbka skrawaniem, spawalnictwo. Komputerowe sterowanie procesami technologicznymi.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: Sales Manager
Firma: TMS Overseas
Obowiązki: Budowa sieci sprzedaży części do maszyn budowlanych na terenie północnej Polski. Utrzymywanie relacji z klientami końcowymi oraz dystrybutorami i pośrednikami, bezpośrednia współpraca z centralą firmy w Belgii.
1234 - 1234
Stanowisko: Przedstawiciel Regionalny
Firma: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Obowiązki: Promocja produktów firmy poprzez kontakt ze szkołami, księgarniami oraz hurtowniami, organizację warsztatów, konferencji, szkoleń i targów; realizacja założonych planów sprzedaży, bieżące raportowanie poprzez rozbudowany system CRM
1234 - 1234
Stanowisko: Udokumentowana praca w USA
Obowiązki: Język angielski
1234 - 1234
Stanowisko: konsultant ds. obsługi klienta / serwisant
Firma: NEXT
Obowiązki: Dobór i sprzedaż sprzętu komputerowego, współpraca z dostawcami części, diagnostyka i naprawa sprzętu komputerowego, instalacja i administracja sieciami (Windows, Novell)


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy, Handlowiec,
Wynagrodzenie: 3000
Region: Zachodniopomorskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

witam serdecznie, 25 czerwca 2012 roku, zakończyłam studia magisterskie na kierunku Ochrona Środowiska, na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie (pracę dyplomową inżynierską i magisterską broniłam w katedrze mikrobiologii Uniwersytetu - posiadam bardzo dobre przygotowanie laboratoryjne), ponadto kończę studia podyplomowe Technik Żywienia z elementami gospodarstwa domowego, również na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Jestem osobą dyspozycyjną, punktualną oraz godną zaufania. Potrafię pracować samodzielnie oraz bez problemu odnajduje się w zespole. Łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi. Moje doświadczenie zawodowe jest niewielkie (praca sezonowa jako ekspedientka / sprzedawczyni, praktyka w Stacji Uzdatniania Wody i Oczyszczalni Ścieków w mojej gminie Sułkowice, praca w laboratorium mikrobiologii na rzecz uczelni), mogę zapewnić, że powierzone mi zadania wykonuję rzetelnie i dokładnie. Jestem osobą ambitną, pracowitą i otwartą na nowe doświadczenia, wyzwania. Posiadam prawo jazdy kategorii B (z 5-letnią praktyką). Obsługę komputera, pakietu MS Office i internetu mam opanowane w stopniu bardzo dobrym.

Barbara

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Stanowisko: Kierownik fermy drobiu ( brojler kurzy)/ Produkcja roślinna

Kierownik Fermy Drobiu , Kierownik Produkcji Roślinnej

Tomasz

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Zachodniopomorskie

Stanowisko: Specjalista

Ukończyłam studia wyższe na kierunku biotechnologia ze specjalnością w produkcji roślinnej. Posiadam wykształcenie techniczne z zakresu informatyki. Jestem na drugim roku studiów doktoranckich z dyscypliny ogrodnictwo. Moim marzeniem jest podjęcie pracy w produkcji roślinnej, gdyż jak to się mawia: "rób w życiu to co kochasz a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia".

Marta

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy