Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

Podczas pracy zdobyłem wiedzę i doświadczenie w temacie: systemy utrzymania zwierząt, wyposażenie budynków inwentarskich, budownictwo inwentarskie, jego dostosowanie do wymogów dobrostanu zwierząt i ochrony środowiska oraz oczywiście pozyskiwanie funduszy UE w rolnictwie i terenach wiejskich. Poza pracą urzędnika pomagam w zarządzaniu rodzinnego gospodarstwa jego główny profil produkcji- bydło mleczne. Tak więc moja wiedza poparta jest praktyką, cały czas jestem na bieżąco, jest to mój zawód, praca i pasja. Nad zmianą pracy zastanawiam się ze względów finansowych, jak również dlatego, że chciałbym się sprawdzić i podjąć nowe, ciekawe wyzwania.

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: magister inżynier
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza w Poznaniu
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Uprawa roli i roślin, hodowla zwierząt, paszoznawstwo, ekonomika rolnictwa, zarządzanie i organizacja przedsiąbiorstw , technika rolnicza. Odbyta praktyka zagraniczna w Szwajcarii.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: specjalista
Firma: ARiMR
Obowiązki: Nadzór i obsługa wniosków dotyczących inwestycji związanych z dostosowaniem gospodarstw do standardów UE, obsługa dopłat bezpośrednich, wsparcia na zalesianie gruntów rolnych obsługa realizacji płatności, prowadzenie szkoleń. Umiejętności: znajomość legislacji krajowej i UE w zakresie rolnictwa, umiejętność organizacji pracy pod presją czasu.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Wynagrodzenie: 3000 zł/msc netto
Region: Wielkopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Posiadam doswiadczenie w naprawie ciągników i maszyn rolniczych , moja pasja jest renowacja starych maszyn .

Krzysztof

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Jestem młodą, pełną życia osobą której uśmiech nie schodzi z twarzy, lubię poznawać nowych ludzi i nawiązywać znajomości. Moje mocne strony to sumienność, pracowitość i punktualność.

Damian

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Wielkopolskie

Jestem o szerokich zainteresowaniach rolniczych. Wiedzę praktyczną i teoretyczną z zakresu rolnictwa nabyłem podczas studiów rolniczych, praktyk zawodowych oraz pracy w gospodarstwie rodziców. W czerwcu b.r. ukończyłem studia i poszukuję pracy związanej z moim zawodem.

Maciej

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy