Agropraca Goldenline
kontakt@agropraca.pl

Drogi Użytkowniku, korzystasz z serwisu bez zmian w ustawień w zakresie prywatności, więc wcześniej wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Korzystanie z serwisu ma być dla Ciebie wygodne. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować dostępne i reklamy do zakresu Twoich preferencji. Możesz w każdej chwili zmienić swoje ustawienia prywatności. Dowiedz się więcej.

DODAJ OFERTĘ PRACY

PRZEGLĄDAJ OFERTY

DODAJ CV

PRZEGLĄDAJ CV

Zdjęcie

O MNIE

sport, turystka,dobry film

Wykształcenie

Wykształcenie: Wyższe

Szkoły:

1234 - 1234
Zdobyty tytuł: technik mechanizacji rolnictwa
Nazwa szkoły: Policealne Studium
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: wiadomości teoretyczne i praktyczne z budowy maszyn i sprzątu rolniczego zdobycie prawa jazdy kat T
1234 - 1234
Zdobyty tytuł: inżynier ogrodnik
Nazwa szkoły: Akademia Rolnicza wydział Ogrodniczy w Krakowie
Kierunki kształcenia, zdobyte umiejętności: Studia na wydziale Ogrodniczym w systemie zaocznym pozwoliła pośćczyą teorie z zakresu produkcji warzyw i kwiatów z praktycznym jej zastosowaniem w zakładzie ogrodniczym,pozwala również ocenią opłacalność poszczególnych upraw co ma decydujące znaczenie jaką podjąą decyzje co produkcji warzyw czy kwiatów.

Doświadczenie

1234 - 1234
Stanowisko: specjalista ds.marketingu
Firma: PHRO Krzeszowice
Obowiązki: specjalista ds. marketingu odpowiada za promocje i reklamę nowych odmian hodowlanych warzyw wdrażanie nowych odmian pomidora u producentów,prezentacje firmy i jej produktów
1234 - 1234
Stanowisko: kierownik paczkarni nasion warzyw i kwiatów
Firma: PHRO Krzeszowice
Obowiązki: praca na tym stanowisku polega na nadzorowaniu procesu przygotowania i pakowania nasion do jednostkowych opakowań,dystrybucja nasion,fakturowanie,kontakt z hurtowniami nasion,sieciami handlowymi
1234 - 1234
Stanowisko: kierownik działu Hodowli warzyw gruntowych
Firma: PHRO Krzeszowice
Obowiązki: stanowisko wymaga nadzoru na pracami hodowlanymi z zakresu warzyw gruntowych, agrotechnika pól hodowlanych,ochrona roślin i ogólny nadzór nad powierzonym sprzętem.


Umiejętności i kompetencje

Prawo jazdy: B, T
Własny samochód: TAK
Stosunek do służby wojskowej:

Moje preferencje odnośnie poszukiwanej pracy

Stanowisko: ogrodnik, handlowiec, przedstawiciel,
Wynagrodzenie: 3000 zł/msc netto
Region: Małopolskie
Rodzaj umowy o pracę: stała
Gotowość do pracy od: 1234 - 1234CV, które są z tego samego województwa co oglądane:

Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Absolwentka Wydziału Ogrodniczego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, z sześcioletnim doświadczeniem praktycznym w branży ogrodniczej. Posiada umiejętności z zakresu pielęgnacji i rozmnażania roślin ozdobnych, całorocznej pielęgnacji ogrodu z użyciem narzędzi i maszyn ogrodniczych oraz nawiązywania i budowania relacji z klientami. Osoba komunikatywna, odnajduje się zarówno w pracy zespołowej jak i indywidualnej, odporna na monotonność zadań, systematyczna i odpowiedzialna. Chętnie podejmie się pracy w której nabyte doświadczenie będzie przydatne w rozwoju i codziennym funkcjonowaniu firmy, z możliwością pogłębienia wiedzy i umiejętności związanych z branżą ogrodniczą i szkółkarską.

Paulina

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Miłośnik przyrody - w szczególności roślin, turysta, narciarz, muzyk hobbysta. Zainteresowany pracą w branży ogrodniczej i rolniczej, a także w ochronie środowiska.

Maciej

Zobacz CV
Zdjęcie

Województwo: Małopolskie

Moim atutem jest pracowitość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi oraz zdolność szybkiego uczenia się.

Ilona

Zobacz CV

W czym możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami

Czat AGROPRACA.PL

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy konsultanta proszę wybierz temat i kliknij przycisk połącz.

Agropraca oferty pracy